سیاسی

نامه مهم دانشجویان دانشگاه های فارس خطاب به سردار غیاثی: عمارگونه پا در رکابتان هستیم

به گزارش نسیم قائن ، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های استان فارس خطاب به سردار غیاثی، فرمانده سپاه فجر فارس نامه‌ای صادر کرد که متن کامل آن به شرح زیر است:
بسم رب الشهدا و الصدیقین
در جمهوری اسلامی، هرکجا که قرار گرفته اید، همان جا را مرکز دنیا بدانید و آگاه باشید که همه کارها به شما متوجه است. امام خامنه ای (مدظله العالی)
فرمانده محترم سپاه فجر استان فارس
سردار سرتیپ دوم پاسدار سید هاشم غیاثی
سلام علیکم
فارس پهناور با تقدیم ۱۵۰۰۰ شهید ولایتمدار در تاریخ ایران زمین می درخشد. همانگونه که مستحضرید و رهبری عظیم الشان انقلاب نیز فرمودند: “حقاً و انصافاً استان فارس و شهر شیراز یکی از قله‌های برجسته‌ی کشور ما و ملت ماست؛ قله‌ی برجسته‌ی نیروهای انسانىِ ممتاز، در علم، در ادب، در پیشرفت های گوناگون امور حیات اجتماعی، در مبارزات، در جهاد، در تدین. به تاریخ اخیر قبل از پیروزی انقلاب هم که نگاه کنیم، نام شیراز در حساسترین و حیاتی ترین قضایای اجتماعی ما برجسته است. فرض کنید در قضیه‌ی تاریخی تحریم تنباکو، که سرآغاز یک مبارزه‌ی مردمی و آگاهانه بر علیه تسلط غرب بود، نام میرزای شیرازی مطرح است”، خدمت نمودن به مردم چنین استانی، بی شک از موهبات جزیل الهی است.
اینک که شما برادر بزرگوار توفیق سربازی ولایت در سنگر فرماندهی سپاه فجر را پیدا کرده اید، ما دانشجویان بسیجی به نمایندگی از قاطبه ی جامعه دانشگاهی استان فارس، ضمن تبریک این مسئولیت به شما اعلام می داریم که همانند گذشته، عمارگونه درتمام صحنه های پیش روی انقلاب اسلامی، با درک وظیفه افسری جنگ نرم پای در رکاب شما فرمانده بسیجی، انقلابی و بابصیرت خواهیم بود و با نصب العین قرار دادن رهنمودها و وصایای امام خمینی (ره) و منویات مقام معظم رهبری (حفظه الله تعالی) اجازه نخواهیم داد در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی بر چهره انقلاب عزیزمان گرد و غبار بنشیند و بیش از گذشته بر مواضع و اقدامات انقلابی خود اصرار خواهیم داشت و از هیچ تلاشی در این زمینه فروگذار نخواهیم کرد.
از درگاه خداوند منان آرزوی توفیقات روز افزون جنابعالی در این مسئولیت خطیر و حساس را داریم.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا