سیاسی

نابودی داعش، ثمره خون شهداوپرورش دهندگان مکتب بسیج است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاینات در یادواره شهید الله یار کامبرده در جمع مردم روستای گرماب گفت: امام خمینی(ره)سفره انقلاب را پهن کرد وشهدا گوی سبقت بهره برداری از این سفره را از همه ربودند وامروز ما زیر سایه شهدا والطاف شهدا زندگی می کنیم وتفاوت ما این است که آنهادر اوج هستند ومادر زمین خاکی جا مانده ایم وحق مطلب این است که برایشان مجلس گرفته شود ویادی از شهدا داشته باشیم.
وی ادامه داد: یاد ونام شهدا تا ابد زنده خواهد بود چرا که خود شهدا زنده هستند .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه به فلسفه تشکیل بسیج به فرمان امام خمینی(ره)اشاره کردوگفت:امروزه شاهد هستیم افرادی که پای درس امام در این مکتب نشستند به مقامات بالایی رسیدند وبه اوج پرواز کردند.وما هم امروز به واسطه خون پاک ومطهر شهدا در اوج امنیت وعزت به سر می بریم به طوری که هیچ زمانی در طول تاریخ چند هزار ساله ایران اسلامی چنین عزتی را درتاریخ ندیده ایم.
برات زاده با اشاره به پیروزی جبهه حق برعلیه باطل ونابودی داعش گفت: امروزه ثمرات این پیروزی ها را به برکت خون شهدایی که تربیت یافتگان مکتب بسیج هستند میبینیم.
وی افزود:تلاش ها ومجاهدت های سردار سلیمانی به عنوان یک مجاهد بی نظیر بر هیچ کس پوشیده نیست وقطعا انقلاب اسلامی ما سردار سلیمانی های زیادی را تربیت کرده است که در اوج گمنامی خدمت می کنند وثمره انقلاب اسلامی که یکی از آثار بسیج است به وسیله همین افراد به تمام جهان صادر می شود وانقلاب اسلامی ایران جهانی می شود.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات ادامه داد:آنهایی که بناداشتند انقلاب را در نطفه خفه کنند وایران اسلامی را سربه نیست کنند وبه همه اعلام کنند که سرنوشت کشورشما هم به سرنوشت ایران دچار خواهد شد به وسیله همین سلیمانی ها نابود شدند وآرمان بزرگ امام که صدور انقلاب به جهان بود نیز تحقق پیداکرد.
وی تصریح کرد،اگر شهدا نبودند واگر بسیج وروحیه بسیجی واندیشه بسیجی نبود قطعا سرنوشت امروز ما این گونه نبود .
برات زاده بیان داشت: در این شجره طیبه بسیج افراد به سرعت رشد کردند واز بین این افراد شهدا گلچین شدند وباعث عزت وافتخار برای هر منطقه ای شدند وماهم باید قدر دان خون های شهدا باشیم.
وی ادامه داد: شهدای ما ره صد ساله را یک شبه پیمودند واگر بناست همچنان عزت وقدرت داشته وحرفی برای گفتن داشته باشیم وقائله هایی در مقیاس جهانی را کنترل کنیم راهش حفظ روحیه ایثار وشهادت وقدردانی خون شهدا واحترام گذاشتن به خانواده شهدا ورزمندگان وجانبازان وایثارگران ومجاهدینی است که دراین راه تلاش کرده اند
فرمانده سپاه ناحیه قاین در بخش پایانی سخنان خود گفت: امام راحل شجره ای را بنیان نهادند که امروزه به گفته کارشناسان سیاسی ودفاعی واتاق های فکر اروپائیان ،بسیج ایران هیچ نیروی جایگزینی ندارد واین نیروی مردمی ستون اصلی ایران اسلامی است واگر بتوانیم بسیج را تضعیف کنیم اسلام را تضعیف کرده ایم ولذا باید مردم ما بصیرت لازم راداشته باشند وبرخی خاسته ویا ناخاسته با دشمنان برای نابودی کشور هم نوا نشوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا