سیاسی

موج آزادی خواهی های کشورهای منطقه ،برگرفته از انقلاب اسلامی ایران است

حجت الاسلام احمد علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با بیان اینکه دهه فجر یادآور فداکاری، رشادت و حماسه آفرینی ملت ایران است گفت:انقلاب اسلامی ایران آنچنان گسترش داشته است که امروز اگر در سایر کشورهای منطقه صحبت از آزادیخواهی و اسلام وعدالت و اخلاق حسنه و… به گوش می رسد همه بر گرفته از انقلاب اسلامی ایران است .
وی افزود: گسترش انقلاب اسلامی توسط یک مرجع تقلید عالم ومخلص مثل امام عظیم الشان در ایران اسلامی شروع شد وامروز در کشورای اروپائی نامه مقام معظم رهبری به جوانان موج عظیم اسلام گرایی را راه می اندازد وبه حول وقوه الهی از کشورهای خاورمیانه وآفریقا وآمریکا وسایر کشورها، این اسلام ناب که برگرفته شده از مکتب اهل البیت عصمت وطهارت (ع)است عالم گیر می شود .
حجت الاسلام علی پور در ادامه به بینش و آگاهی مردم وبصیرت آنها از قبل انقلاب تا کنون اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در یک جمله زیبایی فرمودند فتنه مانند مه غلیظی است که همه جا را فرامی گیرد وچراغ مه شکن می خواهد که همان بصیرت است
وی افزود: مردم ما در دوران قبل از انقلاب با همین بصیرتی که داشتند توانستند شاه ملعون که تمام ابزار آلات حکومتی دستش بود را از کشور بیرون کنند چرا که آن روز مردم فقط فرمایشات امام راحل(ره) را به عنوان چراغ هدایت خود می دانستند وامروزه هم نگاه مردم به فرمایشات مقام معظم رهبری است که چراغ راه مردم است.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین ادامه داد: امروز برخی از خود فروخته های داخلی حرف هایی می زنند که مشخص است یا خود فروخته هستند ویا هم بصیرت لازم را ندارند .
حجت الاسلام علی پور گفت: مردم ایران اسلامی بار دیگر در ۲۲ بهمن دشمنان نظام و انقلاب را با حضورشان نا امید خواهند کرد و به جهانیان نشان خواهند داد که انقلاب اسلامی ایران هنوز هم حرف اول را در جهان دارد .
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در ادامه اظهارکرد: در حال حاضر فاصله طبقاتی و فاصله گرفتن مسئولین از مردم و اشرافی گری باعث ناراحتی و نارضایتی مردم شده است .
وی ادامه داد: فساد و تبعیض ،اختلاس ،حقوق های نجومی از مواردی است که مردم را به نظام بی اعتماد می کند و بایستی مسئولین ما شاخصه های انقلابی گری که خدمت صادقانه و خالصانه و تدین وپایبندی به تکالیف شرعی است را به مردم ارائه دهند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا