سیاسی

مواظب انتخابتان باشید/هدف انقلاب مبارزه با طاغوت بود/ سبک زندگی شهدا را یاد بگیریم

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام ملک آبادی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاینات در یادواره شهدای روستای خونیک تجن که شب گذشته در محل مسجد جامع این روستا برگزار شد اظهار کرد:خداوند در قرآن کریم راجع به بندگان خاص خود می فرمایند: یکی از مصادیق ویژه انسان های مومن شهدا هستند و اینها آدم هایی هستند که تجارت ،امور دنیایی ،زندگی دنیا آنها را از یاد خداوند متعال غافل نمی کندو اینها به یاد و نام خدا زندگی می کنند .
وی در ادامه با بیان این که مرگ حق است گفت: هیچ کس از لحظه مرگ خود خبر ندارد و چه بهتر که مرگ مان شهادت باشد.
حجت الاسلام ملک آبادی با اشاره به ویژگی های شهدا گفت: سبک زندگی شهدا را یاد بگیریم و انتخاب های شهدا را انتخاب کنیم ومدل زندگی ما خدا محور باشیم ومدل زندگی ما همانند زندگی شهدا یک مدل زندگی اسلامی باشد.
وی اضافه کرد: تقوا را مثل شهدا برای حل سرلوحه کار قرار دهید
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قاین در ادامه به پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: هدف انقلاب مبارزه با طاغوت و گسترش کلمه لا اله الا الله بود.
وی اضافه کرد: امام خمینی(ره)که هدفش مبارزه با طاغوت بود زبان وگوش و حرف و عملش خدایی بود و وعده های صادقی به ما داده بود ،وعده های امام از قرآن بود.
این مقام مسئول در ادامه سخنانش گفت: امروز وظیفه ما حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن است و بدانید که سرانجام این انقلاب ظهور حضرت حجت است.
وی ادامه داد:امروز جمهوری اسلامی ایران ابر قدرت عالم است ،روزگاری بود که توان دفاعی نداشتیم و امروز ببینید که محور مقاومت چگونه است که خود دشمنان هم می گویند ایران در اوج اقتدار است
ملک آبادی به انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند،انتخابات موجب آبروی نظام و امنیت نظام است و موجب مایوس شدن دشمن است ولذا باید در این انتخابات حضور پررنگی داشته باشیم.
وی با بیان این که در طول تاریخ از یک انتخاب ۱۴۰۰ سال پیش ضربه خورده ایم و علی را خانه نشین کرده اند گفت:مواظب انتخابتان باشید.
ملک آبادی ادامه داد:معیارهای انتخاب اصلح را مد نظر داشته باشید ،معیار های انتخاب اصلح به عنوان مثال دنبال این که این که شخص سید است و روحانی و دکتر و مهندس است نروید بلکه حضرت آقا می فرمایند درگام دوم انقلاب جوانان مومن انقلابی با عمل جهادی مد نظر باشد .
وی گفت:ملاک هایتان این باشد که آدم صادق وامانتداری باشد و تفکر و عمل آمریکایی نداشته باشد ،نسبت به خدا متقی و پرهیزگار باشد و آدمی نباشد که وقتی رفت هم خود و هم شما و هم مملکتش را بفروشد و باید درد مردم را بشناسد .
حجت الاسلام ملک آبادی خطاب به مردم گفت: کارنامه و برنامه از کاندیداها بخواهید ،اموالش را سوال کنیدو نظارتتان بر نماینده مستمر باشد
حجت الاسلام ملک آبادی در پایان افزود:به برکت خون شهدا و خون سردار سلیمانی آمریکایی ها را از منطقه خارج خواهیم کرد و مقدمه اخراج آمریکائیها از منطقه خاورمیانه اخراج هواداران و متفکران آمریکائی ها در دورن انقلاب اسلامی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا