سیاسی

مهمترین وظیفه نمایندگی ولی فقیه در سپاه معنویت و بصیرت افزایی است

به گزارش نسیم قائن ،برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین در مراسم تکریم ومعارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه قاین با اشاره به سالروز ورود آزادگان به کشور گفت: نکته بارز وویژه آزادگان این بود که در شرایط سخت ودشوار اسارت پااز حریم اعتقادات وارزشها بیرون نگذاشتند وبا وجود همه سختیها عشق به ولایت وامام را ثابت کردند.
وی افزود: اسارت دانشگاهی در قلب دشمن بود وآزادگان ما زیرستم دشمن ولایت پذیری را ثابت کردند ودشمن را به زانودرآوردند.
فرمانده سپاه قاین با بیان این که در مجموعه سپاه افتخارما این است که از ۲کانال به ولایت وصل می شویم گفت:یکی کانال سلسله مراتب فرماندهی است که وصل به مقام معظم رهبری است ودیگری نمایندگی ولی فقیه است که از پایین ترین تا بالاترین رده وصل به فرماندهی کل قوا می شود واین یک افتخاراست.
برات زاده افزود: در حیطه کار ما ۳راهبرد در دستور کاراست ۱-اطاعت از ولایت فقیه که مدیریت کلان کشور رابرعهده دارند
۲-قانون اساسی جمهوری اسلامی
۳- دشمن ستیزی واستکبار ستیزی وهیچ وقت نباید این موضوع در هیچ برهه ای از زمان کمرنگ شود وباید با ایستادگی تمام در مقابل دشمن بایستیم ومربوط به دفاع مقدس وجنگ سخت نیست وباید این ایستادگی را در مقابل دشمن داشته باشیم وراهبرد دشمن هم این است که مردم را از روحانیت جدا کنند.چون فهمیده اند که روحانیون هدایت گران جامعه هستند ومی خواهند بین مردم وروحانیت وولی فقیه فاصله بیاندازند وباید با تمام ابزار وقوا وتجهیزات در مقابل هجمه دشمن بایستیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاین اظهارداشت:در مجموعه سپاه پاسداران مجموعه حفاظت،شورای فرماندهی ونمایندگی ولی فقیه بدون دخالت در امور یکدیگر ایفای نقش وماموریت می کنند وحفاظت از افکار نیروها واعمال پاسداران براساس اسلام ناب برعهده نمایندگی ولی فقیه است واز نفوذ وافکار انحرافی به عنوان بازوی قوی فرماندهی جلوگیری می کنند.
وی افزود:از جمله برنامه های مجموعه نمایندگی بصیرت افزایی وبصیرت بخشی وبروز بودن اطلاعات سیاسی کارکنان سپاه است که با تعامل وهماهنگی بین مجموعه به خوبی انجام می شود.
حجت الاسلام نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالرضا(ع)خراسان جنوبی نیز دراین جلسه آزادگان وجانبازان را سند افتخار دفاع مقدس دانست وگفت: مسئله امامت وولایت یکی از مسائل مهم در زندگی بشر است ویکی از فرصتهای استثنایی است که مردم با ولایت پیوند خورده اند وما هر عظمتی داریم به برکت این ارتباط وپیونداست.
وی افزود:اگردین اسلام براساس فرهنگ امامت وولایت ارائه شود مردم تابع دین می شوندوزیربار استکبار نمی روند ودرمقابل مستکبران وصهیونیسم گردن خم نمی کنند.
حجت الاسلام نوفرستی اظهارداشت:حاکمیت الهی زمینه وبستروسیله ای برای آینده روشن است واین توسط ائمه معصومین ارائه می شود ومردم در سایه حاکمیت الهی زندگی می کنند .
وی با بیان اینکه مجموعه ولی فقیه در سپاه وظیفه دارد زمینه تدین پاسداران ،بصیرت پاسداران وبسیجیان را حراست کند گفت: معنویت و بصیرت افزایی مهمترین وظیفه نمایندگی ولی فقیه در سپاه است تا بتواند در عرصه سیاست با بینش و آگاهی توأم با عمل وارد عرصه شود.
وی افزود:این مجموعه در تعامل سازنده با فرمانده سپاه آنچه وظیفه سازمانی وقانونی است رابه خوبی در مجموعه سپاه پاسداران ارائه می دهد.
.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا