سیاسی

منتظر نباشیم دشمنان مشکلات ما را حل کنند/ لزوم الگوشدن شیفت ایثار/ در جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی هستیم

به گزارش نسیم قائن ، سردار علی قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی صبح امروز در مراسم آغاز شیفت ایثار در کارخانه‌ها و واحدهای تولیدی خراسان جنوبی که به نمایندگی در کارخانه کویرتایر بیرجند برگزار شد، با اشاره به آیه ۱۳۹ سوره آل‌عمران که می‌فرماید وَلا تَهِنوا وَلا تَحزَنوا وَأَنتُمُ الأَعلَونَ إِن کُنتُم مُؤمِنینَ گفت: خداوند در این آیه می‌فرماید و سست نشوید و غمگین نگردید و شما برترید اگر ایمان داشته باشید.
وی با بیان این‌که کسانی که به خداوند متکی هستند نمی‌ترسند افزود: خداوند برای پیروزی شرط گذاشته که اگر رعایت کنیم قطعا پیروز هستیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: دشمن بیشتر از تحریم و جنگ اقتصادی، جنگ روانی انجام می‌دهد.
سردار قاسمی با بیان این‌که باید تلاش دشمن را ناکام بگذاریم افزود: با تلاش‌های خالصانه و با زحمات بی‌منت و جهادگونه باید اراده خود را به دشمن تحمیل کنیم.
وی اظهار کرد: زمانی که تجهیزات دشمن و نیروهایش از ما بیشتر بود، دشمن از ما شکست خورد چراکه اراده دشمن را نابود کردیم و اکنون نیز باید اراده دشمن را نابود کنیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: پالایشگاه آبادان در تیررس خمپاره ۶۰ دشمن بود اما در آن شرایط کارگران کار می‌کردند و محل‌های آسیب‌دیده را می‌ساختند.
سردار قاسمی افزود: آن‌جا روحیه مهم بود، زیر آتش دشمن بودیم اما روحیه داشتیم و امروز نیز نباید پذیرش شکست داشته باشیم چراکه بزرگترین خطای ما است که دشمن را قوی بپنداریم و شکست را بپذیریم.
وی اظهار کرد: منتظر نباشیم دشمنان و همکاران دشمنان مشکلات ما را حل کنند.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: ژاپن و آلمان نابود شدند اما چون به خودشان متکی شدند و ساختند، مؤفق شدند.
سردار قاسمی با بیان این‌که باید از تاریخ عبرت بگیریم گفت: پیامبر اسلام(ص) را در شعب ابی‌طالب محاصره کردند اما ایستادند و اسلام امروز در صدر است.
وی افزود: برخی از مردم و مسئولان باور ندارند در جنگ تمام عیار اقتصادی و روانی هستیم.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: زمانی کشور ایران غلام آمریکا و صهیونیست‌ها بود اما امروز شعله‌های اسلام ناب به قلب آمریکا رفته است و آمریکا، صهیونیست‌ها، عربستان و امارات از اسلام ناب می‌ترسند.
سردار قاسمی تأکید کرد: ما می‌توانیم؛ با وضع موجود می‌شود ایستاد و پیروز شد.
وی اظهار کرد: امیدواریم شیفت ایثار الگو شود و تداوم پیدا کند و تمام کارگران به صورت گروهی یک شیفت ایثار داشته باشند.
فرمانده سپاه انصارالرضا علیه‌السلام خراسان جنوبی گفت: هم‌اکنون ۲۲۰ گروه جهادی به مناطق محروم اعزام شده‌اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا