سیاسی

ملت ایران نمی خواهد وام دار نظام های سلطه واستعماری باشد

به گزارش نسیم قائن ، علی اسماعیلی معاون سیاسی،امنیتی اجتماعی استاندار خراسان جنوبی روز گذشته در مراسم تودیع ومعارفه فرمانده سپاه ناحیه قاینات اظهارکرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران هستیم و۴ دهه از عمر پربرکت نظام گذشته است وبا تلاطم های فراوان وبا دشمنی های فراوانی که علیه این نظام وملت بود بازهم مردم خودشان تعیین کننده سرنوشت خودشان هستند.
وی با بیان این که گناه ملت ما این است که میخواهند روی پای خود بایستند وتعیین کننده سرنوشت خود باشند گفت: ملت ایران ایران نمی خواهد وام دار نظام های سلطه واستعماری باشد .
معاون سیاسی امنیتی استاندار خراسان جنوبی تصریح کرد: تفاوت عمده نظام ما این است که مردم ما در تعیین سرنوشتشان شریک هستند و برایمان مهم است که طبق آموزه های دینی و اعتقادیمان ،دفاع از مظلوم کنیم .
اسماعیلی ادامه داد:پیامبر وائمه اطهار تمام حرفشان دفاع از حق و دشمنی با باطل بود وحالا این گناه ما همین شده است.
وی اضافه کرد:اگر جنگ تحمیلی را بر ما تحمیل کردند و محاصره اقتصادی را به وجود آوردند به دلیل همین گناه مان است وخواهش من از همه اساتیدو بزرگوران و تاثیر گذاران بر جامعه این است که اهداف انقلاب را بازبینی کنند ومرور کنند که به دنبال چه بودیم و واقعیتهای و تفاوتهای انقلاب را وتفاوت های نظام که این همه مجاهدت به پای آن صورت گرفته است را صادقانه بگوییم ومحدود به این نشود که این انقلاب فقط یک پروژه بوده و یا فقط مادی و ظاهری بوده است.
معاون استاندار نصریح کرد:اگر واقع بینانه قضاوت کنیم این نظام خدمات بسیاری برای کشور ومنطقه ما داشته است .
وی گفت: ما در هر کسوت و پستی که باشیم بدون مردم صِفری بیشتر نیستیم و مردم ولی نعت همه ما هستند و همین مردم تحت زعامت مقام معظم رهبری در عرصه های مختلف کشور خوش درخشیدید.
اسماعیلی با بیان این که تعصب خاصی به مردم شرق کشور ومردم خراسان جنوبی دارم گفت: خواهش من این است که این را به یک مطالبه وگفتمان تبدیل کنیم که مردمی که بیشترین هزینه را برای این نظام وانقلاب داده اند مستحق بیشترین خدمات هستند واین را در چارچوب مقدورات از ما بخواهید .
وی افزود: بنای ما دراین استان به لطف خدا و دعای شما این است که صادقانه وبی منت خدمت کنیم ودر هر جا توان ومقدوراتی بود به صورت عادلانه در همه شهرستانها وروستاهای استان به مردم داده شود وهرجا که نتوانستیم صادقانه به مردم وضعیت را بگوییم.
معاون امنیتی استاندار خراسان جنوبی اظهارکرد: امنیت وآرامش ما در کشورودراین در منطقه آشوب زده خاورمیانه به راحتی به دست نیامده است وباید قدر دان نظام و رهبر فرزانه انقلاب و قدر دان همه نیروهای امنیتی ونظامی وقدردان همه کسانی باشیم که امروزه در ساحل امنیت نظام جمهوری اسلامی ایران تنفس می کنیم .
وی بابیان این که برنامه و سیاست نماینده عالی دولت در استان بر پایه تعامل و وحدت و همدلی بنا شده است گفت: برای همه ما چارچوبها واختیارات ومسئولیت ها مشخص است ،اما همه ما در یک کشتی و تحت رهبری وراهنمایی مقام معظم رهبری این نظام و انقلاب را پیش می بریم و وظیفه داریم که در چارچوب قانون اساسی و درراستای فرمایشات رهبری ودر راستای خواسته های ملت ایران تلاش کنیم ویادمان باشد که مهم ترین وظیفه همه ما ایجاد امید و امید به آینده داشتن و تلاش در جهت رفع مشکلات فرزندان این مرز وبوم وبه خصوص این استان وبا اولویت اشتغال است وماهم تلاش می کنیم که بتوانیم خدمت گذار کوچکی برای همه مردم باشیم.
بهمن کهن ترابی فرماندار قاین نیز دراین مراسم ضمن تقدیر وتشکر از فرمانده سپاه ناحیه قاینات که به عنوان یکی از اعضای شورای تامین هماهنگی بسیار خوبی داشته اند گفت: خط قرمز ما در شورای تامین منافع ملی و ایجاد ثبات سیاسی و امنیتی در شهرستان بود که به بهترین وجه تاکنون انجام شده است .
سپاه شهرستان قاینات درهمه حوزه ها فعال و اثر گذاربوده است و به جز این که حافظ انقلاب است در خدمات رسانی به مردم هم خوش درخشیده است .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا