سیاسی

معرفی برترین های مسابقات کشتی لیگ منطقه ۲ استان در شهرستان قاینات

به گزارش نسیم قائن ، مسابقات لیگ ۲ کشتی استان روزگذشته به میزبانی شهرستان قاینات در محل خانه کشتی این شهرستان برگزار شد.
امینی رئیس هیئت کشتی قاین گفت: مسابقات لیگ منطقه ۲کشتی استان در رده نونهالان وخردسالان باحضور ۱۰۰کشتی گیر از شهرستان های قاینات،بیرجند وسربیشه به میزبانی شهرستان قاین در خانه کشتی این شهر برگزار شد.
وی افزود: کشتی گیران در دورده سنی خردسالان ونونهالان در ۱۰وزن با یکدیگر به رقابت پرداختند.
امینی گفت: دررده های تمی بین تیم خردسالان قاینات وبیرجند ،تیم بیرجند با ۳۱امتیاز،سربیشه با ۲۴امتیاز وتیم قاین با ۱۶امتیازبه ترتیب رتبه های اول تا سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.
رئیس هیئت کشتی شهرستان قاینات اظهارداشت:رده نونهالان، بین شهرستان قاینات و بیرجند، بیرجند ۳۶ امتیاز و قاینات ۱۳ امتیاز و همچنین بین سربیشه و بیرجند، بیرجند ۳۳ امتیاز و سربیشه ۲۰ امتیاز بدست آوردند که در مجموع در رده تیمی شهرستان بیرجند اول، سربیشه دوم و قاین سوم شد.
گفتنی است در کشتی انفرادی شهرستان قاینات نیز در بیشتر اوزان رتبه اول را کسب کرد..
در پایان این مراسم از سوی رؤسای هیأت کشتی شهرستان، استان و رئیس اداره ورزش و جوانان از دبیر کشتی شهرستان آقای محمدعلی تقوی و مربیان قاینی که این دوره از مسابقات را داوری و مدیریت نمودند، آقایان: حسین غفوری، بلال غیبی، میلاد محمدنژاد، ایمان نامی و حسین حاجی زاده به پاس خدمات آنان در برگزاری این دوره از مسابقات کشتی در شهرستان، تجلیل بعمل آمد.
شایان ذکر است سروری رئیس هیأت کشتی استان نیز در این مراسم از رئیس هیأت کشتی شهرستان قاینات و دیگر عوامل، که این دوره از مسابقات را بدون حاشیه و با بهترین نحو برگزارکردندنیز تقدیر و تشکر کرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا