اخبارشهرستانویژه خبری

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در جمع مردم قاینات: رمز انقلاب و این پایداری و دوام کشور همین حضور مردمی است

اشرفی مردمی بودن را مهم ترین خصیصه انقلاب دانست و گفت:رمز انقلاب و این پایداری و دوام کشور همین حضور مردمی است.

به گزارش نسیم قاین،اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی درپایان راهپیمایی ۲۲بهمن در جمع مردم قاینات بیان داشت:نظام سلطه صدای سیل خروشان انقلاب جمهوری اسلامی ایران را بشنود  که د رسراسر عالم طنین انداز شده است.

 

وی افزود:آمریکا و اسرائیل ازاین سیل خروشان ما عصبانی باش و از عصبانیت  بمیر.

 

اشرفی بیان داشت: شکل گیری انقلاب اسلامی ایران ،صلابت واستواری این انقلاب و در ادامه تجلی و تداوم این مسیر برپایه سه رکن اساسی شکل گرفته است .

وی اولین ومهمترین مولفه این انقلاب را همین تجلی و قدرت لایزال الهی  در گام های استوار مردم دانست و گفت: همین حضور و مشارکت ومردمی بودن انقلاب باعث تداوم این انقلاب شده است.

اشرفی بیان داشت:خیلی  از این مسئولین میدانند و آنهایی هم که نمی دانند باید بدانند هرکس از این مردم فاصله گرفت از انقلاب و آرمانهای انقلاب فاصله گرفته است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار درادامه گفت:دشمن دراین چند ماه گذشته با این آشوبهاواغتشاشات  خیلی تلاش کرد تا مردم را به صحنه بیاورد اماآیا توانست طرحی ببندد ؟

وی افزود:به گواه اعداد و ارقام امنیتی و انتظامی در سطح کشوربالغ بر۳۰۰ هزار نفر بودند که اغفال شده و یا مزدور ومواجب بگیر نظام سلطه بودندورسانه های غرب این اغتشاشات را مخابره کرد و حال امروز این رسانه ها باید خیل عظیم مردم را به دنیا در روز ۲۲بهمن مخابره کنند.

 

وی مردمی بودن را مهم ترین خصیصه انقلاب دانست و گفت:رمز انقلاب و این پایداری و دوام کشور همین حضور مردمی است .

 

اشرفی گفت:همانهایی که در سال ۴۲ هسته اولیه انقلاب را رقم زدند،همانهایی که بهار آزادی را رقم زدند،همان شهدایی که برای انقلاب جان دادند و همانهایی که جنگ تحمیلی را اداره کردند همه آحاد مردم بودند.

اشرفی اظهارکرد:اگر پیرو منویات حضرت آقا هستیم اگر پیرو گفتمان حضرت روح الله هستیم بایستی قدردان مردم و سرتعظیم در برابر این حضور وحماسه مردمی فرود آوریم.

وی بعد دینی و الهی این انقلاب را از دیگر مولفه های انقلاب برشمرد و گفت: این مولفه ها در صلابت  واستواری انقلاب نقش به سزایی دارند

معاون مور اقتصادی استاندار با اشاره به کشف حجاب رضاخانی گفت: این روزها شاهد مورد هجمه قرار گرفتن حجاب هستیم واین اقدام جدیدی نبود ویک روزی هم رضاخان با کشف حجاب میخواست هنجارهای دینی را کمرنگ کند ف،یکروز برای مقابله با ضد دین جشن های ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را راه انداختند وتاریخ را از هجری شمسی تغییر دادند که این هویت و آرمان ودین را از این کشور و انقلاب و این نظام بگیرنداما آیا موفق شدند؟ هیهات من الذله این آن آرمانی است که حسین بن علی (ع)برای ما  به ارمغان اورده است و با این هجمه ها نمی توانند به انقلاب ضربه بزنند.

وی با اشاره به این که ما دین سیاسی و اقتصاد سیاسی نمی خواهیم اما بایستی سیاستهایمان مبتنی برآموزه های دینی باشدگفت: بایستی سیاستهای اقتضایی واقتصادی ما مبتنی بر آرمانهای این انقلاب واین شجره طیبه باشد ونباید اجازه دهیم کسی خراشی بر این آرمان و براین پیکره دین عظیم اسلام داشته باشد وجانها فدا شده است تا این دین و انقلاب امروز در اختیار من و شما قرار گرفته است.

 

اشرفی افزود:یک روزی دراین کشور برگزاری مراسمات و تکایا جرم بوداما امروز به برکت انقلاب ،این موهبت الهی استوار و پابرجا خواهد ماند تازمینه ساز ظهور حضرت مهدی(عج) شود.

وی رکن و مولفه دیگر این انقلاب را حلقه وصل و مشارکت مردم به رهبری داهیانه روح الله دانست و خیلی از این حکومتهای دنیا با این که آرمانهایی هم داشتند اما به انحراف رفتند ،اگر رهبری مدبرانه امام(ره) نبودحتما کمونیست ها و شوروی مابها ومنافقین این انقلاب را منحرف می کردند.

اشرفی ادامه داد:امروز هم حضرت آقا این انقلاب را هدایت می کند ومردم هم پشتیبان این نظام  وانقلاب هستند.

معاون استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی ،علی رغم تبلیغات گسترده برای عدم حضور مردم در این مراسم گفت: این استقبال مردم بصیر خراسان جنوبی از رئیس جمهور را نبایدفقط یک استقبال تلقی کرد بلکه این مولفه قدرت جهانی و بین المللی است که چشمان دشمن  وآنهایی که دل درگرو این دارند که مردم از انقلاب فاصله بگیرند را کور می کند.

 

اشرفی در بخش پایانی سخنان خود گفت: امروز وظیفه همه ماو شماست که بگوییم به نسل جوان خودمان بگوییم که  نسل اول انقلاب آنهایی که مبارزات سال ۴۲را رقم زدند ونسل دوم انقلاب آنهایی که انقلاب ۵۷ را رقم زدند و نسل سوم همانهایی که جنگ را اداره کردند و عمران وآبادانی را رقم زدند آنها خون دلها خورده اند که این کشور خانه خوبان شده است .

 

وی افزود: امروز باید همه ما به نسل چهارم و به خصوص دهه هشتادیها انتقال دهیم که بدانند درهمین خراسانات ما در سالهای قبل انقلاب جاهایی بود که آب خوردن نداشتند اما د رپایتخت این کشورودر رژیم منحوس پهلوی یک عده ای در وان های شیر غوطه ور بودند.

اشرفی گفت: درحال حاضر عده ای رژیم پهلوی را تطهیر می کنند وباید خدمات ۴۴ ساله انقلاب برای نسل جوان ما گفته شود.

معاون امور اقتصادی استاندار درپایان گفت:دشمن کارش دشمنی است وبر باطن خود استوار هستند اما گاهی خواص ما دست و پاهایشان می لرزد

وی افزود:آنهایی که با خیال خامشان تصورات باطلی داشتند  و تصور می کردند این انقلاب و نظام به زعم خودشان به انتها  رسیده است صحنه های امروز را ببینند و بدانند که این راهپیمایی ۲۲ بهمن واین شکوه و حماسه طیف و رنگ و احزاب سیاسی نمی شناسدومردم همیشه در صحنه حضور دارند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا