سیاسی

معامله قرن کثیف ترین معامله ای است که می خواهد به فلسطین تحمیل شود/محو شدن اسرائیل با اتحاد و انسجام ملت های مسلمان

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در پایان مراسم راهپیمایی روز قدس در جمع مردم قاینات اظهار کرد: امام خمینی(ره) به خوبی وقایع قرن پیش رو را پیش بینی کرده بودند که اسرائیل جرثومه فساد و غده سرطانی است و غذه سرطانی درمانی ندارد و باید از صحنه روزگار محوشود.
وی افزود: محو شدن اسرائیل با اتحاد و انسجام ملت های مسلمان امکان پذیر است.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه بیان داشت: مقابله با رژیم صهیونیستی با حمایت مردم از ملت مظلوم فلسطین امکان پذیر است.
ملت فلسطینی که آن روز تمام تواناییش در مقابل اسرائیل سنگ بود و تمام قدرتش این بود که در مقابل تیر گرم وآتشین دشمن سینه سپر می کرد و مظلومانه به خاک می افتاد.
فلاحتی گفت:امروز روزی است که سنگ فلسطین تبدیل به موشک های کوتاه برد و میان برد شده است و جهان اسلام اعلام می کند اگر یک گلوله به بیت المقدس شلیک شود تلاویو پایتخت رژیم صهیونیستی را به خاک و خون می کشد.
وی ادامه داد:امروز روزی است که جنگ های روزه و دو روزه صهیونیست با فلسطین با شکست های مفتضحانه مواجه می شود.
فلاحتی اضافه کرد:امروز فلسطین به عنوان پاره تن پیکره امت اسلامی قدرت دارد و در کنار دستش حزب الله لبنان مظهر مقاومت و قدرت و شکوه ایستاده است وغزه با همه مظلومیت خود ایستادگی می کند که رژیم صهیونیستی مجبور به عقب نشینی می شود.
امروز روزی است که با گذشت بعد از ۷۰ سال از تشکیل رژیم صهیونیستی کشوری مثل امریکا و ترامپ به خود جرات می دهد که می خواهد در تلاویو سفارت خانه بزنیم.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه درادامه سخنان خود گفت: وقتی هیمنه نظام اسلامی بر روی کره زمین دیده شد و همه کشور های اسلامی در حمایت از فلسطین ودرسرکوب رژین صهیونیستی پا به میدان گذاشتند رژیم صهیونیستی با حمایت امریکا و ترامپ دست به اقدام کثیفی به نام معامله قرن برد.
فلاحتی با اشاره به بندهایی از این معامله گفت:این معامله کثیف نادیده گرفتن حق مظلوم و نادیده گرفتن خون هایی است که بیش از ۷۰ سال برزمین ریخته شده است.
وی افزود: معامله قرن،کثیف ترین معامله ای است که به عنوان مذاکره به فلسطین می خواهد تحمیل شود به فرموده مقام معظم رهبری این معامله کثیف هرگز محقق نخواهد شد.
وی انسجام بین کشورها و ملت ها شرط عدم تحقق این معامله کثیف دانست و گفت: راهپیمایی های حمایتی از فلسطین در جهت ایجاد این انسجام است.
فلاحتی با بیان این که بسیاری از کشورهای دنیا با این معامله مخالف هستند گفت: بانیان این معامله ان شاء الله هیچ غلطی نخواهند کرد.
نمایندهمردم قاینات و زیرکوه در بخش دیگری از سخنان خود اظهارکرد:معامله قرن یک لبه قیچی است و لبه دیگر قیچی طرح مذاکره با ایران است
وی ادامه داد:وقتی می گویند مذاکره دقیقا همین معامله است ومفادی که امریکا به صورت غیر رسمی به جمهوری اسلامی ایران اعلام کرده است هیچ فرقی با معامله منحوس خباثت الود قرن ندارد
وی افزود: آمریکا در مذاکره می خواهد که جمهوری اسلامی وانقلاب ۴۰ساله قدرتمند خود را خلع سلاح کند و در اختیار آمریکا قرار دهد و عملا پذیرش مذاکره از سوی ما تیز کردن لبه قیچی تند معامله قرن با اسرائیل است و غفلت نکنید اسم یکی معامله است ودیگری مذاکره .
فلاحتی اضافه کرد:ماتجربه تلخ مذاکره نافرجام رادر برجام داریم و یک طرف این مذاکره آمریکا بود و بسیاری از جاها را با اطمینان غلط در دیپلماسی امضا کردیم ونتیجه این شد که با امضای ترامپ از برجام خارج و تحریم های قوی تر از گذشته بر علیه ایران ایجاد شد.
وی بیان داشت:شرایط کشور به گونه ای است که مجلس و دولت و ارکان سیاسی کشور و اقشار مردم در جناح ها و سلایق سیاسی به این باور رسیده اند که مذاکره با آمریکا سم مهلکی است و هیچکس حق نشستن پای میز مذاکره را نداردو این توفیق الهی است.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در بخش دیگری از سخنان خود به پیگیری ها و اموراتی شهرستان اشاره کرد و گفت:با پیگیری هایی که داشته ایم دولت پروژه را کامل در اختیار گرفته است و امید است که رکود در فولاد برطرف و شاهد رونق در فولاد قاین باشیم.
وی به پیگیری برای عدم واگذاری نیروگاه سیکل ترکیبی به بخش خصوصی اشاره کرد و گفت: این نیروگاه در لیست جداشدن از بخش خصوصی است.
راه آهن از دیگر مواردی بود که فلاحتی به آن اشاره کرد و گفت:بحث آنتنی فردوس مستقل از پروژه راه آهن خراسان جنوبی است وبخش خصوصی بعد از۱۰ سال ورود پیدا کرد و کلنگ زنی شد و اما بحث اصلی ما تثبیت مسیر راه آهن از سمت یونسی،گناباد خضری ،بیرجند بوده است و درخواست منطقی داشته ایم که اولویت هم همین مسیر بوده است.
وی به پروژه های نیمه تمام در شهرستان اشاره کرد: عمده کار ما حرکت به سمت مشکلات مردم بود.
فلاحتی با اشاره به برخی از پروژه های نیمه تمام گفت:کتابخانه مرکزی قاین که سالها تعطیل شده بود با همکاری استانداری و فرمانداری فعال شده است
بیمارستان دوم نیز کلنگ زنی شد و۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان محقق شد ودر سال ۹۸ هم ۷و۳۰ میلیارد گذاشته شده است و به مناقصه رفته است و پساز مناقصه به زودی کار آغاز خواهد شد.
وی به موضوع ام ار ای اشاره کرد و گفت: ام ار آی هم جز اولویت های خرید امسال دولت است و هزینه ها رو دولت پرداخت می کند به محض ورود به کشوربه شهرستان قاین تحویل داده خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا