سیاسی

معارفه رئیس جدید امور مالیاتی شهرستان قاین+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار قاین در مراسم تکریم ومعارفه رئیس جدید امور مالیاتی شهرستان قاین گفت:گردش نخبگان ومدیران برای پویایی یک سازمان ضرورت دارد وبنا به گفته بزرگان نیاز است که به منظور تحرک بخشی سازمانی مدیران جابه جا شوند.
وی افزود: با توجه به اینکه مالیات در کشور سابقه دیرینه ای دارد اما دراین زمینه هنوز فرهنگ سازی خوبی صورت نگرفته است.
کهن ترابی بیان داشت: در حال حاضر درآمد های دولتی فقط برمبنای درآمدهای نفتی نیست ومالیات هم در درآمد های دولت لحاظ شده است ومردم هم بایدآگاه شوند که مالیات برای رونق وتوسعه کشور نیاز است.
فرماندارقاین ضمن تبریک به رئیس جدید اداره امور مالیاتی شهرستان قاین گفت: با توجه به وضعیت فعلی بازار وواحد های تولیدی که در سال های اخیر دچار رکود شده است وهمچنین خشکسالی هایی که در پیش داریم گفت: یکی از دغدغه های ما وضعیت معیشتی ومشکلاتی است که گریبانگیراصناف و واحد های تولیدی در شهرک های صنعتی است ولذا درخواست ما این است که حداقل همکاری لازم یا این قشر از افراد جامعه را داشته باشید.
در پایان مراسم ضمن تقدیر وتشکر از جواد طهانی رئیس اداره امورمالیاتی شهرستان که پس از۲سال ونیم خدمت در شهرستان قاین به بازنشستگی نائل شده است، مهری به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی گردید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا