سیاسی

مطالبه مردم ،مبارزه با فساد و تشریفات اعیانی است/انقلاب اسلامی ایران الگوی بی نظیر جهان

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات وزیرکوه در مراسم پایانی راهپیمایی ۲۲ بهمن در جمع مردم قاینات وزیرکوه بیان داشت:اقصی نقاط کشور امروز شاهد جوشش ها وخیزش هایی مثال زدنی وبی نظیر است
وی افزود:سال ۵۷ بزرگترین اتفاق سیاسی اجتماعی ایران روی دادو مردم مومن ایران ؛ انقلابی را با محور اسلام وبارویکرد سیاسی ،فرهنگی شروع کردند وبا زعامت ولی فقیه ومرجع تقلید شیعیان انقلابی را پایه ریزی کردند ونظامی را گذاشتند که در دنیا الگویی بی نظیر در طول سیاسی کشور شد.
فلاحتی با بیان این که حکومتهای زیادی قبل بر این داشتیم که شعارهایی را هم سر می دادند و با شعار دین ودیانت حکم فرمایی می کردند اما انقلاب ما زمین تا آسمان با همه اینها متفاوت دارد و دلیل تفاوت ان حضور حداکثری مردم در پای آرمانهای انقلاب است که جکومتی بدون ظلم می خواهند وحکومتی می خواهند که برمبنای حکومت صالح وزمینه ساز حضرت امام زمان(عج) باشد .
وی ادامه داد: مردم حکومتی می خواهند که از مظلوم دفاع وبه فکر معیشت مردم باشد و برای این حکومت خونهای زیادی ریخته شد و شهداو جانبازان زیادی دادیم.
نماینده مردم قاینات وزیرکوه گفت: به همان میزان که بر عظمت این انقلاب افزوده می شود بر دشمنی دشمنان با نظام هم افزوده می شود .
وی با اشاره به اقدامات سیاسیون و تئوریسین هایی که در سال های ۵۶ و۵۷ به فکر راه اندازی انقلاب بودند گفت: آنها تصورشان این بود که اگر انقلاب پیروز شود وشاه هم برود این ها دوامی ندارند وبعد هم ما انقلاب را به سبک خودمان به دست خواهیم گرفت ؛اما امام امد ورد ۲۲ بهمن اوج انقلاب به نمایش گذاشته شد و این سیاسیون باز هم به دنبال آرمانهای خود بودند تا انقلاب را به نفع خود تغییر دهند .
فلاحتی بیان داشت: آنها کودتای نوژه را راه انداختند وشکست خوردند،جنگ ۸ ساله را بر ما تحریم کردند وبازهم شکست خوردند وبعد هم به دنبال ایجاد مشکلات اقتصادی بر علیه ایران بودند و تحریم های ظالمانه را بر علیه ملت ایران به راه انداختند اما این ملت از درون جوشید ودر همه عرصه ها جوانان ما خوش درخشیدند .
نماینده مردم قاینات وزیرکوه درادامه گفت: دشمنی دشمنان همچنان ادامه یافت و استکبار به این نتیجه رسید که نظام جمهوری اسلامی ایران روز به روز از گذشته توانمند تر می شود ودر عرصه های مختلف بین المللی خودرا نشان داده است و جنگ ۸ ساله را پشت سرگذاشته ،موشک وتسلیحات نظامی را ساخته است و بزرگترین اکتشافات علمی را در کارنامه خود دارد ودر دنیا بی نظیر می درخشد واین کشور را از بیرون نمی توانیم ازبین ببریم و باید تلاش کنیم از درون این مملکت را از هم بپاشیم ولذا فتنه های سختی را بر علیه ایران ودر درون کشور ایجاد کردند.
وی گفت: فتنه ۸۸ به بهانه انتخابات و با هدف اغتشاشات اجتماعی و سقوط نظام که با درایت رهبری وبا حضور حداکثری مردم انچه انان نمی خواستند اتفاق افتاد.
فلاحتی ادامه داد: آنها اذعان کردند که ایران از بیرون از بین نمیرود باید تلاش کنیم که از داخل ایران را از هم بپاشیم وفتنه های سختی را بر علیه ایران ایجاد کنیم
وی تصریح کرد:پروژه هایشان بر علیه نظام سخت تر شد وبا نفوذ به بدنه نظام قصد براندازی حکومت اسلامی را داشتند وحتی برای مجلس خبرگان تا حد مرجعیت در خارج از مرزها پیش رفتند وافرادشان درمجلس خبرگان ثبت نام کردند و میخواستند مرکز حکومت ورهبری را به دست بگیرند که به لطف خدا شناسایی شدند.
نماینده مردم قاینات وزیرکوه گفت: آیا آنها که تا مجلس خبرگان نفوذ کردند در دیگر لایه های کشور امکان نفوذ برایشان نیست؟ در لایه های اقتصادی کشور نمی توانند نفوذ کنند؟پس باید هوشیار باشیم.
وی ادامه داد: هداف آنها از نفوذ ایجاد اختلاف میدانی در بین مردم وقرارد دادن نیروهای انقلابی در روبه روی یکدیگر و با دراختیار داشتن فضای سایبری ،فتنه انگیری در بین مردم است
فلاحتی گفت: با این موارد قطعا شرایط از زمان اول انقلاب هم پیچیده تر است اما نتیجه حاکمیت اسلامی در کشور ،قدرت واقتدار مردمی در درون نظام و کنترل چالش های متعدد در خارج از مرزها وکنترل فتنه گری های داخلی نظام در کشف نفوذی ها همه نشان از اقتدار ملی ایران است.
وی با اشاره به فتنه اخیر در کشور گفت: مشکلات اقتصادی برای مردم هست وبه خوبی قابل لمس اشت و مردم حق دارند که مطالبات خودرااز دولت داشته باشند اما تازمانی که مطالبات از طریق مشروع بود مسئله ای نیست اما پروژه جدید دشمن این است که تجمعات مردمی را تصاحب کند و بگوید اینها ولایت فقیه و حاکمیت پیامبر را نمی خواهند ومردم هم این موضوعات را فهمیدند و صف خودرا از صف منافقین ومعترضین آمریکا جدا کردند.
وی ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی با همه مرارتهایی که برایش ایجاد شده است لحظه ای خدمت را در همه کشور فراموش نکرده است .
در کنار جنگ تحمیلی وتحریم ها خدمت رسانی به روستاها وشهرها فراموش نشد و با همه تحریم ها موشک وسد وتانک ساختیم .
فلاحتی با بیان این که مردم حرفشان از زمان اول انقلاب تغییر نکرده است گفت: مطالبه مردم مبارزه با فساد است ،مطالبه مردم مبارزه با تشریفات اعیانی است که در دروان قبل انقلاب مبنای مخالفت مردم با رژیم شاهنشاهی وکاخ نشینی اعیان و فراموش شدگان پاپرهنگان بود ،فراموش کردن مردم برای بیکاری واشتغال مطالبه مردم است
وی گفت: در داخل نظام مشکل لاینحل اقتصادی نداریم بلکه مشکل ضعف مدیریتی داریم .
نماینده مردم قاینات وزیرکوه ادامه داد: برجام امضا شد وبه اذعان خود دولتمردان فروش نفت در کشور تسریع شد و پول نفت به راحتی وارد کشور می شود واین باید مدیریت شود
فلاحتی با اشاره به لایحه بودجه ۹۷ گفت: مجلس در دفاع از مردم محروم هوشیارانه موضع گرفت بسیاری از لایحه های بودجه از جمله قطع یارانه ۳۳ میلیون نفر،افزایش حامل های انرژی و.. را رد کرد .
وی ادامه داد : نمایندگان مجلس با طرح دولت ودرخواست از رهبری برای مناطق محروم و عشایری وکم برخوردار موافقت کرد و اعتبارات خوبی برای آب رسانی وآسفالت روستایی و حل مشکلات معیشتی مردم وافزایش یارانه به اقشار آسیب پذیر و ایجاد اشتغال در مناطق محروم موافقت کرد.
فلاحیت با بیان این که امروزه در عرصه های بین المللی مشکلی نداریم گفت: ترامپ با شفافیت بر علیه مردم ایران موضع گرفته است واین یعنی اقتدار ملت ایران .
این که امروز برخی از کشورها می گویند دوباره پای میز مذاکره بنشینید و ایران حق ندارد موشک بسازئ وجوابشان را از رهبر و رئیس جمهور و مسئولین هسته ای گرفتند یعنی اقتدار ایران.
نماینده مردم قاینات وزیرکوه گفت: در عرصه های داخلی باید حساس باشیم وانتظار مردم از همه قوا ومجلس ودولت آن چیزی است که آرمانهای انقلاب در طول۳۹ سال بوده است وهست ومردم هم با کسی تعارفی ندارد .
وی گفت: مسئولین فراموش نکنند که حاکمیتشان از شهدایی است که تمثال هایشان در سطح شهرها به چشم می خورد وفراموش نکنند که چگونه به این منصب رسیده اند ومبادا جناح بازیها و سیاست بازیها باعث شود که لحظه ای از خدمت به مرم غفلت کنند.
فلاحتی ادامه داد:امروزنیاز ما به این است که دولت با انگیزه وبا پویایی نسبت به مدیران ناکارآمد در هرسلسله مراتبی اقدام عاجل کند
امروز منتظر هستیم تا دولت با فعالیت های اقتصادی، با.جهاد اقتصادی وبا اقتصاد مقاومتی وبا مجوزهایی که مجلس به راحتی در اختیا رگذاشته است و با کارشناسی متعدد زمینه پویایی اقتصادی در کشوررا رقم بزند
وی در بخش پایانی سخنان خود به پیگیری های خود در خصوص راه آهن وثابت شدن مسیر راه آهن از سمت قاین اشاره کرد وگفت: از دیگر موضوعاتی که با همکاری سایر نمایندگان استان پیگیری شد موضوع جاده – قاین بیرجند بود ونشستی ویژه با دکتر لاریجانی و وزیر راه داشتیم وتزریق اولیه اعتبارات برای پیمانکاران محقق شد و بقیه اعتبارات درسال ۹۷ خواهد بود.
فلاحتی ادامه داد:علاوه بر بودجه سال ۹۷ برای خراسان جنوبی ۶۵ میلیاردتومان پول اعتبار برای استان شد که سهم قاینات قریب ۱۳ میلیاردتومان بود که در اختیار نماینده بود که بیشترین رقم به بخش بهداشت ودرمان اختصاص داده شد وشاهد حرکتهای بزرگتری دراین بخش خواهیم.بود.
وی گفت: پروژه آهک هیدراته به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود و مجتمع کارگری ورزشی ومعدن مس ورزگ به زودی رونق می گیرند.
فلاحتی به دریافت مجوز پروژه پلی کنیک تامین اجتماعی قاین و دریافت مجوز گازرسانی از وزیر نفت نیز اشاره کردو گفت:برای دانشکده پرستاری قاین وبیمارستان دوم قین هم خبرهای خوشی در راه است که به زودی اعلام خواهد شد.
موضوع پیگیری های پادگان وفولاد قاین از دیگر مواردی بود کهنماینده مردم قاینات وزیرکوه بیان داشت وگفت: نتیجه این پیگیری ها پس از اجرایی شدن قطعی به اطلاع مردم خواهد رسید.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا