سیاسی

مطالبات ۳۵میلیارد تومانی پیمانکاران محور بیرجند-قاین

به گزارش نسیم قائن ، مهدی جعفری در گفت و گو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در حال حاضر از ۱۰۰ کیلومتر طول محور بیرجند- قاین بالغ بر ۴۵ کیلومتر تاکنون دوبانده شده است.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز دوبانده سازی ۵۵ کیلومتر از این محور در دست اجرا است، بیان کرد: از این میزان ۲۰ کیلومتر آماده آسفالت بوده که اگر مطالبات پیمانکاران پرداخت شود به زودی شاهد افتتاح این پروژه ها خواهیم بود.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی، میزان مطالبات پیمانکاران این محور را بالغ بر ۳۵ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: پیگیری می کنیم از محل اعتبارات سفر سهمی برای این محور اختصاص یابد تا بتوانیم بخشی از این مطالبات را پرداخت کنیم.
اختصاص ۱۱ میلیارد تومان به محور بیرجند- قاین
جعفری از اختصاص ۱۱ میلیارد تومان اعتبار به پروژه دوبانده سازی محور بیرجند- قاین در سال جاری خبر داد و افزود: علاوه بر این پیشنهاد کرده ایم از محل اعتبارات توازن منطقه ای سهم بیشتری به این پروژه اختصاص یابد.
وی، مهمترین مشکل این پروژه را کمبود اعتبار عنوان کرد و گفت: برای رفع این مشکل موضوع فاینانس داخلی و استفاده از ماده ۵۶ قانون بودجه پیگیری می شود تا پروژه تسریع یابد.
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در سال جاری بالغ بر ۵۰ میلیارد تومان به اجرای ۱۱ پروژه دوبانده سازی در استان اختصاص یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا