سیاسی

مشکل اساسی مردم اشتغال پایدار است/حضور مدیران در بین مردم بیشتر شود

به گزارش نسیم قائن ، عصر امروز مهندس علوی مقدم معاون امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در جمع مردم روستای سفتوک بخش مرکزی قاین با اشاره به این که امروز مشکل اساسی مردم اشتغال و توجه به اشتغال پایدار است گفت: زیرساختها برای ایجاد اشتغال پایدار فراهم شده است و دولت هم دراین زمینه توجه ویژه ای داشته است.
وی افزود: برای ایجاد اشتغال پایدار در روستاها بالغ بر ۱۴۵ میلیون تومان عقد قرارداد انجام شده است و از این میزان ۱۱۲ میلیارد تومان پرداخت شده است.
معاون امور هماهنگی استاندار در ادامه با بیان این که مردم ولی نعمت ما هستند ودر تمام عرصه ها چه در دوران جنگ وچه در دوران سازندگی و چه در دوران تحریم به صورت واقعی دین خود را ادا کرده اند گفت: مدیران جهادی مدیرانی هستند که به سمت مردم حرکت کنند وحالا نوبت مسئولین است که با حضور دربین مردم درد آنها را بشنوند و تا آنجایی که امکان دارد نسبت به رفع مشکلات مردم اقدام کنند.
معاون استاندار خراسان جنوبی گفت: کارهای خوبی در روستاها انجام شده اما تا ایده آل فاصله داریم و با تمام توان برای ایجاد رفاه، آسایش و امنیت مردم کوشش خواهیم کرد.
وی افزود: روستاییان در کنار تدین و صداقت از اماکن بکر و امکانات گردشگری خاصی برخوردارند که استفاده از آنها جزء موضوعات اصلی و اساسی است و دولت نیز برای کمک به این قشر از جامعه ورود پیدا کرده است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا