سیاسی

مشارکت ۷۴۴۳ دانش آموز رای اولی خراسان جنوبی در انتخابات۱۴۰۰

به گزارش نسیم قائن ، دومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان قاینات شامگاه امشب در سالن پیامبر اعظم(ص) این شهرستان برگزار شد.
محمد علی واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی دراین جلسه با بیان این که در سال تحصیلی گذشته یکی از مشکلات اساسی دانش اموزان در برخی نقاط استان،بحث پوشش اینترنت بود گفت: بر اساس پیگیری ها و قول های وزیر محترم تا پایان سال ۱۴۰۰ تمامی روستاهای استان تحت پوشش اینترنت قرار خواهند گرفت.
وی درادامه به طرح توسعه فعالیت ها و شاخص ها در آموزش و پرورش گفت: طرح هر دانش آموز یک مهارت باید در مدارس اجرا شود و از تمام ظرفیت ها باید برای آموزش مهارتها در تابستان استفاده شود..
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این که در انتخابات پیش رو ۷۴۴۳ دانش آموز رای اولی در خراسان جنوبی می توانند مشارکت داشته باشند گفت: جشن بلوغ وتکلیف سیاسی ۱۴۰۰ به صورت حضوری و همچنین در شبکه شاد در ۲۴ خرداد برگزار خواهد شد.
واقعی از برگزاری دوره های جبرانی آموزشی برای دانش اموزان دبستان و به خصوص پایه اولی ها با همکاری فرهنگیان در تابستان امسال و با رعایت پرو تکل های بهداشتی خبر داد و گفت: امیدواریم دراین طرح بتوانیم در جهت تقویت پایه های تحصیلی دانش آموزان گام برداریم.
وی درادامه با تاکید بر این که چنانچه والدینی مانع تحصیل فرزندان خود شوند مطابق قانون می توان با آنها برخورد کردگفت: والدین باید در جهت ادامه تحصیل فرزندان خود همکاری بیشتری داشته باشند.
واقعی ضمن تشکر از دانش اموزان و فرهنگیان شهرستان قاینات گفت: قاینات از نظر علمی و پرورشی و فرهنگی در مسابقات مختلف کشوری توفیقات بسیار خوبی داشته است که نشان از توان علمی دانش اموزان و فرهنگیان این شهرستان دارد.
محمد کریمی فرماندار قاینات نیز دراین جلسه با تاکید بر آشنایی بیشتر دانش آموزان با سیره و اهداف امام خمینی(ره )گفت: در آستانه انتخابات سرنوشت سازی قرار داریم و امیدواریم انتخاباتی سالم در کمال امنیت و رقابت وبا مشارکت حداکثری را شاهد باشیم.
سید احمد للهی مدیر آموزش و پرورش قاین نیز دراین جلسه با بیان این که تاکنون برنامه های متنوعی در بستر شاد و همچنین حضوری برای مشارکت رای اولی ها در انتخابات با همکاری بسیج شهرستان داشته ایم گفت: ۱۱۰۰ دانش آموز رای اولی قاینی در سطح استان داریم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا