سیاسی

مسیر حل مشکلات مردم آشوب و اغتشاش نیست /اصل مشکلات و مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته ضمن تشکر از حضور پر شور نمازگزاران به پنجشنبه ۲۱ دی ماه سالروز ترور شهید احمدی روشن اشاره کردو بیان داشت: دشمن می خواهد جلوی پیشرفت علمی در دانشگاه ها را بگیرد و دانشجوی ما را به کارهای غیر علنی بکشاند .
وی با تاکید بر اینکه اساتید و دانشجویان ما نخواهند گذاشت دشمنان به اهداف پلید خود برسند اظهارداشت: دانشجویان مومن و انقلابی و با تقوی بجز از خدا از کسی هراسی ندارند و به کوری چشم دشمنان راه شهیدان هسته ای خود را با قوت و قدرت ادامه خواهند داد و این پیشرفت علمی را در تمامی زمینه ها به رخ دشنان خواهند کشاند.
امام جمعه اسفدن در ادامه به حوادث اخیر کشور و در باب فتنه جدید نکاتی را بیان داشت و ابراز کرد: حوادث اخیر اگر چه تلخ بود و خساراتی داشت اما امیدواریم برخی از غفلت زده گان آلوده به ثروت و قدرت را که باعث امیدواری دشمنان داخلی و خارجی شدند و یاس و نا امیدی را در جامعه دمیدند بیدار کرده باشد و به خواست مردم و منویات رهبری گوش فرا دهند .
وی با بیان اینکه اصل مشکلات و مطالبات بحق مردم نباید نادیده گرفته شود و هشدار های دلسوزان نظام و رهبری باید جدی گرفته شود تصریح کرد: قطعا با نصب العین قرار دادن فرمایشات رهبری همچون لزوم توجه جدی مسئولان به اقتصادمقاومتی ،مهار تورم و گرانی ،مراقبت از نفوذ عناصر خائن به نظام و عدم اعتماد به غرب می توان مشکلات را حل کرد .
خطیب جمعه اسفدن گفت: هر کجا به توصیه های رهبری توجه نکردیم مجبور به پرداخت هزینه های سنگین شدیم که اگر توجه می شد چه بسا چنین اتفاقاتی را شاهد نبودیم .
وی با بیان اینکه نباید از دشمنی دشمنان غافل شویم گفت: باید دید که اطاق فکر آشوب ها کجا بود و چه کسانی حمایت کردند که برخی از دشمنان علنا حمایت خود را از ضد انقلاب داخلی که شعار های ساختار شکن می داند حمایت کردند.
حجت الاسلام عبدالهی گفت: باید این کلام رهبر عزیزمان را در جلوی چشممان قرار دهیم که فرمودند دشمن همواره منتظر فرصت و رخنه برای ورود و ضربه زدن به ملت ایران است که بیش ازاین توان آمریکا و اسرائیل نیست که به مملکت شما آسیب برساند لذا همیشه نقشه های دشمن باید رصد شود و به موقع پاسخ داده شود.
وی گفت: در همین فتنه جدید دیدید که با حضور شما مردم ،گرگ ها و شغالان مایوسانه به خانه برگشتند و این نابغه های حماقت نمی دانند که عشق به ولایت و انقلاب در عمق جان این ملت ورود پیدا کرده است .
امام جمعه اسفدن در پایان ضمن تشکر از نیروهای نظامی و انتظامی که با تلاش زیاد خود،تحمل صدمات و رنج فراوان ،اوضاع را کنترل کردند خاطرنشان کرد: به فتنه گران می گوییم مسیر حل مشکلات مردم از دروازه امنیت و عمل به قانون می گذرد و از مسیر آشوب و اغتشاش گرهی از مشکلات مردم باز نخواهد شد .
وی گفت : اگر تخریب گران و عوامل فتنه ادب وآداب اعتراض را رعایت نکنند مردم با رعایت ادب و آداب انقلابی خود درسی به آنها خواهند داد که دیگر هوس فتنه ، اغتشاش و تخریب مساجد و پرچم مقدس را از سر ببرند
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا