سیاسی

مساجد بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی، دینی و قرآنی است

به گزارش نسیم قائن ، حجت‌الاسلام احمد علیپور، مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین در جلسه ماهانه روحانیون مستقر و طرح هجرت که در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد، اظهار داشت: مساجد بهترین مکان برای اجرای برنامه های فرهنگی، دینی و قرآنی است
وی افزود: بیش از ۵۰ درصد برنامه های فرهنگی،دینی و قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین در مساجد این شهرستان اجرا می‌شود.
حجت‌الاسلام علیپور تصریح کرد: این مراسم ها شامل اعیاد دینی، ولادت ائمه معصومین(ع)، شهادت و وفیات بزرگان دین، آیین های ملی و مذهبی و گفتمان های دینی است که در مساجد شهر و روستاهای این منطقه برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: علاوه بر مساجد، مراکز مختلف آموزشی، موسسات قرآنی و مدارس و دانشگاه از دیگر پایگاه های اجرایی برنامه های اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین است.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین در این جلسه از روحانیون خواست از مساجد به‌عنوان پایگاه های فرهنگی روستا بیشتر استفاده کنند و در خصوص جذب جوانان به مساجد تلاش مضاعفی داشته باشند.
لازم به ذکراست ۳۳روحانی مستقروهجرت درشهرستان فعالیت وازابتدای امسال تا کنون درمناسبتهای ملی ومذهبی ۳۰۰مبلغ به نقاط مختلف شهرستان اعزام شده اند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا