سیاسی

مسابقات قوی ترین مردان ایران بهترین فرصت برای معرفی شهرستان است/تاکید برهمکاری کلیه دستگاههای اجرایی

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی فرماندار شهرستان قاینات در جلسه نهایی برنامه ریزی و هماهنگی برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران در شهرستان قاینات که با حضور مسئولین استانی وشهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: ما در شهرستان قاینات در اواخر دی ماه سال جاری شاهد دو رویداد بزرگ از جمله برگزاری همایش ملی جغرافیا، محیط زیست، امنیت و گردشگری و برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران خواهیم بود.
وی خطاب به همه مسئولین و شهروندان تأکید کرد: با همدلی و انسجام هرچه تمام تر و بدور از هرگونه منیّت بایستی با استفاده از همه امکانات شهرستان و اسپانسر های شهرستان در راستای برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات در شهرستان نهایت تعامل و همکاری صورت بگیرد و از هم اکنون با در نظر گرفتن همه احتمالات در خصوص فراهم نمودن بستر و زمینه های لازم برای برگزاری این دوره از مسابقات به میزبانی شهرستان قاینات تدابیر لازم اتخاذ گردد تا در زمان برگزاری این مسابقات، با مشکلاتی مواجه نشویم.
وی افزود:اداراتی که در برگزاری این مسابقات مسئولیتی را قبول می نمایند بایستی تلاش نمایند کلیه امور محوله را از ابتدا تا انتهای مسابقات به نحو احسن و درخور شأن شهرستان و متسابقین انجام دهند.
فرماندار قاینات خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی های دولت تدبیر و امید، تلاش برای کاهش فاصله بین مناطق برخوردار و کم برخوردار است. لذا برگزاری اینگونه مسابقات در شهرستان ها ضمن کم کردن فاصله بین مناطق مختلف کشور با یکدیگر، موجبات نشاط اجتماعی و تشویق جوانان به ورود در عرصه های ورزشی را به دنبال خواهد داشت.
کهن ترابی خطاب به همه مردم و مسئولین گفت: اینگونه مسابقات متعلق به همه شهروندان است و در مباحث عمومی که نفع آن به عموم مردم و شهرستان می رسد؛ همه بایستی بدور از هر گونه منیت های اجرایی تلاش نمایندو با معرفی برند ها و معرفی کالا ها و صنایع دستی این شهرستان، بیشترین بهره را از برگزاری این دوره از مسابقات در شهرستان ببرند،زیرا برگزاری مسابقات قوی ترین مردان ایران، بهترین فرصت برای معرفی شهرستان است.
وی افزود: بایداز این ظرفیت برگزاری مسابقات برای معرفی بیشتر شهرستان وهمچنین معرفی محصولات استراتژیک شهرستان بهره برد چرا که این ورزشکاران سفیران فرهنگی استان خود خواهند بود وآداب ورسوم استان وشهرستان را به استان های خود منتقل خواهند کرد.
عجمی نژاد معاون اداره کل ورزش و جوانان استان نیز در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر فراوان از مدیریت بسیار خوب شخص فرماندار در سازماندهی و فراهم نمودن مقدمات برگزاری این دوره از مسابقات در این شهرستان؛ بیان داشت: ما برای شهرستان قاینات در حوزه ورزش با داشتن ظرفیت ها و نیرو های بسیار خوبی که در رشته های مختلف ورزش دارد و در خیلی از آن ها نماینده استان هم هست؛ جایگاه ویژه ای قائل هستم.
محمدپرست رییس هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان نیز ضمن تقدیر و تشکر از قبول مسئولیت برگزاری این دوره از مسابقات برای دومین بار در شهرستان قاینات، بیان داشت: با توجه به برگزاری بسیار خوب مسابقات قوی ترین مردان کشور در سنوات گذشته در این شهرستان و با داشتن ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی که در شهرستان قاینات وجود دارد؛ مسابقات قوی ترین مردان ایران از تاریخ ۲۸ دی ماه لغایت یکم بهمن ماه به میزبانی شهرستان قاینات برگزار خواهدشد.
دراین جلسه برگزار کنندگان این مسابقه به بیان نظرات ودیدگاههای خود در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقه پرداختند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا