سیاسی

مسئولین هفته دولت را به هفته صداقت با مردم مبدّل کنند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی خطیب جمعه اسفدن در خطبه‌های عبادی این هفته با اشاره به ۳۱ مرداد ماه بعنوان روز جهانی مساجد اظهار داشت:مساجد مراکز تعلیم وتربیت و تجلی گاه وحدت ،همبستگی و همدلی است.
حجت الاسلام محمدعلی عبدالهی با بیان اینکه مساجد مراکز هویت اسلامی می باشند تصریح کرد : دشمن می خواهد این مراکز هویت جامعه اسلامی را نابود کند بنابراین باید در مساجد بیشتر حضور پیدا کنیم زیراکه مساجد منشاء برکات از صد اسلام برای مسلمانان بوده است.
وی ضمن گرامیداشت یادو خاطره شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هفته دولت ابراز داشت : شهیدان باهنر و رجائی دو الگوی واقعی خدمت به انقلاب و اسلامی و ولایت هستند و بهترین اسوه برای خادمانی هستندکه بنا دارند خالصانه در خدمت جامعه اسلامی باشند.
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه هفته دولت هرسال فرصتی است تا دولتمردان اهداف و برنامه ها و عملکردخود را برای مردم بیان کنند افزود : دولت مردان باید ولایت مداری خودرا در عمل ثابت کنند و فرامین مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.
حجت الاسلام عبدالهی به توصیه مقام معظم رهبری به مسئولین اشاره کردوتصریح کرد: مردمی بودن ، امانت داربودن ،صداقت ویکرنگی ، تلاش برای کاهش تورم وخروج از رکود ،اشتغال زایی،جدی گرفتن خطر نفوذ و دشمنی های آمریکا و اسرائیل ،توجه جدی اقتصادی مقاومتی و توجه به فرهنگ از جمله توصیه های رهبری برای دولتمردان بوده است.
وی از تمامی مسئولینی که با جدیت تمام در حل مشکلات شهر به خصوص موضوع نهرجاری اسفدن تلاش میکنند صمیمانه تشکر و قدر دانی کرد و افزود : در هفته دولت از مسئولین میخواهیم طرح های نیمه تمام را افتتاح نکنند، به وعده های داده شده عمل کنند ، پروژه های کارشناسی نشده را کلنگ زنی نکنند ،فضای نقد از دولت را باز بگزارند و هفته دولت را به هفته صداقت با مردم مبدل کنند چراکه اولین خصلت یک خدمتگزار درستکاری وصداقت است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا