سیاسی

مسئولین با روحیه جهادی به مردم خدمت کنند/فتح خرمشهر دردنیا زبانزد شد

به گزارش نسیم قائن ،برزگر از پیشکسوتان دفاع مقدس در مراسم گرامیداشت فتح خرمشهردرشهرستان قاینات اظهارکرد: استقامت ۳۵ روز در خرمشهر زبانزد دنیا شد و این استقامت ها ومقاومت و اقدامات بسیار خوب امثال بهنام محمدی ها به عنوان یک الگوی نوجوان ۱۳ ساله بایستی برای جوانان بازگو شود.
وی با بیان رخدادهای مهم حادثه خرمشهر گفت:خرمشهر با سقوط خود تبدیل به خونین شهر شد و ۱۹ ماه در محاصره کامل دشمن بود و بنا به گفته خود مستشاران خارجی دژ های محکمی دورتادور خرمشهر ساخته بودند که امکان تصرف خرمشهر به هیچ عنوان وجود نداشت اما رزمندگان ما با تمام توان خود وارد عرصه شدند و خرمشهر را دوباره به خاک ایران برگرداندند .
برزگر با بیان این که در جنگ فرماندهان ما هم در راس عملیات ها بوده اند گفت: این که برخی از مردم می گویند جوانان را به کشتن دادند و خودشان جلو نبودند دروغ است وچرا که در دوران جنگ هرکجای کار که گره خورد فرماندهان ما وارد صحنه عملیاتی شدند ودر کجای دنیا این گونه است؟
این پیشکسوت دوران دفاع مقدس در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع اهمیت ارزشهای دینی و انقلابی و فرهنگی اشاره کرد و گفت: دشمن در جنبه های فرهنگی و اقتصادی ورود پیدا کرده است و اگر هم بخواهد موفق شود از این مسیر وارد شده و باید مواظب باشیم.
وی در ادامه سخنان خود خطاب به مسئولین گفت: مسئولین در مسئولیت های خود با روحیه جهادی وارد شوند و به فرموده حضرت اقا مقاومت در مقابل دشمن و راه مبارزه با امریکا خدمت رسانی به مردم است
برزگر به مسائل مطرح شده از سوی دشمن در برابر ایران اشاره کرد و گفت: دشمنان بدانند ما از لحاظ اقتصادی فرزندان رمضانیم و از لحاظ نظامی فرزندان عاشورا و هر روز نسبت به قبل آمادگی بیشتری داریم و اگر بخواهند حرکتی بکنندما آماده تر از قبل هستیم .
وی گفت: تجهیزات ما بسیار قوی است و مقداری از تجهیزات خود را در مقابل آنهایی که ترسیده بودند لو دادیم .
برزگر به موضوع تحریم سپاه اشاره کرد و گفت: دشمن می خواست از این طریق مردم را محک بزند و بعد هم توپ را در میدان ولایت بیاندازد ولی کورخواند و فهمید که حتی مخالفین سپاه هم در دافع از این قشر لباس سبز پاسداری به تن کردند

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا