سیاسی

مسئولان گوش شنوایی برای صدای مردم داشته باشند/ تیم اقتصادی ناکارآمد دولت باید تغییر کند

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه ،ضمن تشکر از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان در کلاس های تابستانی به جمعه ۸ تیرماه سالروز مبارزه با سلاح های شیمایی و میکروبی اشاره کرد و بیان داشت: کشور های غربی به سرکردگی آمریکا یک روز سلاح شیمیایی به کشورهای منطقه می فروشند و یک روز به جرم استفاده از سلاح شیمیایی به آنها حمله می کنند.
وی گفت: این سلاح های شیمیایی یک روز درآمدی از فروش و یک روز هم بهانه ای برای حمله و تحت فشار قرار دادن آن کشورها می باشد.
امام جمعه اسفدن در ادامه به پیام تبریک مقام معظم رهبری به تیم ملی فوتبال “شما پیروز و سرافراز برگشتید” اشاره کرد و ابراز داشت: تشکر مردم و رهبری حامل این پیام است که آنچه برای مردم و رهبری اهمیت دارد تلاش و کوشش برای موفقیت است حتی اگر نتیجه خوبی هم نداشته باشد.
وی گفت: مردم اگر ببینند مسئولان نظام هم برای رفع مشکلات به صورت مداوم در حال برنامه ریزی و تلاش هستند کمبودها را تحمل خواهند کرد.
حجت الاسلام عبدالهی با تاکید بر اینکه مسئولان باید گوش شنوایی برای صدای مردم داشته باشند اظهار داشت: در روز های اخیر شاهد اعتراض هایی به نوسانات ارز در بازار تهران بودیم که عده ای نفوذی به تخریب اموال و شعارهای ساختار شکنانه پرداختند که با هوشیاری کسبه عقیم ماند .
وی گفت: همه قوا سعی کنند مشکلات مردم را برطرف کنند و با سوداگران و اخلال گران عرصه اقتصادی قاطع و با نظارت درست برخورد کنند تا کمتر شاهد اینگونه نا امنی های اقتصادی باشیم.
خطیب جمعه اسفدن با بیان اینکه مسئولان باید نگاه خود را از امید به بیرون به توان داخلی تغییر دهند افزود: برخی مدیران و مسئولانی پنبه در گوش خود فرو کرده اند و صدای بحق مردم را نمی شنوند و فقط نگاهشان به بیرون مرزها و برجام موریانه خورده است.
وی خطاب به مسئولین گفت:این پنبه را از گوش خود بیرون بیاورید و حرف و درد دل مردم را گوش کنید .
حجت الاسلام عبدالهی خواستار تغییر تیم اقتصادی دولت شد و گفت: تیم اقتصادی که معلوم می شود نا کارآمد بوده هر چه سریعتر تغییرات آن صورت پذیرد و بازاریان هم مواظب شیطنت های دشمنان باشند.
وی گفت: مسئولان به ترحم دشمن و کمک او امید نداشته باشند چرا که آنها با نام حقوق بشر، بشریت را پایمال می کنند .
امام جمعه اسفدن فاجعه هفتم تیرماه،بمباران شیمیایی سردشت،حمله به هواپیمای مسافربری ایران ،ترور مقام معظم رهبری ،راه اندازی جنگ ۸ ساله تحمیلی ،حمایت از منافقین ،نسل کشی و کودک کشی در فلسطین، یمن و سوریه ، تحریم جمهوری اسلامی و خروج از برجام را از جمله کارنامه ننگین و دروغین حقوق بشر آمریکا دانست و گفت: غربی ها در راس آنها آمریکا نه اعتقادی به حقوق بشر دارند و نه به عهد و پیمانی که می بندند وفادارند وفقط با واژه حقوق بشر به مردم ظلم می کنند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا