سیاسی

مسئولان به افزایش راندمان تولید در خراسان جنوبی توجه کنند

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی اظهارداشت: باید با استفاده از دانش های روز کشور، زمینه رشد اقتصادی را به گونه ای فراهم کنیم که در مقابل هجوم بیگانگان مقاوم باشد.
وی با بیان اینکه دشمن تلاش خود را در زمینه اقتصاد و محروم کردن نظام جمهوری در ساختارهای عظیم به کار گرفته است، افزود: برای مقابله با این تلاش دشمن، باید ظرفیتی ایجاد کنیم که باعث توانمندسازی داخلی و رشد اقتصادی باشد.
فلاحتی با اشاره به شعار سال جاری، تاکید کرد: به طور یقین باید دولت، مردم و مسئولان زمینه هایی را برای اجرای اقتصاد مقاومتی فراهم کنند.
وی با بیان اینکه تاکنون مسئولان برای اجرای اقتصاد مقاومتی کاری انجام نداده اند، اظهار کرد: به همین دلیل رهبری در شعار سالجاری و بیانات خود، تاکید بر اجرایی شدن آن داشته اند.
نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت:تاکنون اجرای اقتصاد مقاومتی در حد شعار بوده و مردم نشانه هایی از اقتصاد مقاومتی در عملکرد مسئولان ندیدند.
به ظرفیت های پنهان مانده خراسان جنوبی در رشد اقتصادی توجه شود
نماینده منتخب مردم قاین و زیرکوه در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: برگزاری جلساتی از سوی دولت بعد از بیانات رهبری و تاکید ایشان بر اجرایی کردن اقتصاد مقاومتی نیز امیدواری ایجاد کرده است.
فلاحتی با اشاره به ظرفیت های خراسان جنوبی در رشد اقتصادی استان، اظهار کرد: خراسان جنوبی نیز از حیث داشتن معادن، صنعت، کشاورزی و… ظرفیت های پنهان شده زیادی داشته که باید در اجرای اقتصاد مقاومتی مورد توجه قرار گیرد.
وی راه اندازی کارخانه های تعطیل شده و افزایش راندمان تولید را از جمله اقدامات قابل اجرا در عملی کردن اقتصاد مقاومتی در استان دانست و گفت: باید به افزایش زمینه های علمی و دانشگاهی برای کمک به ساختارهای اقتصادی استان نیز توجه شود.
فلاحتی با بیان اینکه امید است دولت در سالجاری زمینه های اجرای اقتصاد مقاومتی را به طور جدی فراهم کند، اظهار کرد: نمایندگان مجلس در خراسان جنوبی آماده همکاری در اصلاح و تصحیح برخی از قوانین در زمینه اجرای اقتصاد مقاومتی را دارند.
منبع:خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا