سیاسی

مرکرخدمات فنی CNG درقاین راه اندازی می شود

به گزارش نسیم قائن ، بیکی معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار قاین در اولین جلسه ستاد معاینه فنی خودروهای سبک شهرستان قاینات که با ابلاغ معاون استاندار به شهرستان ها واگذار شده است گفت:کار گروه ستاد معاینه فنی تاکنون استانی بوده است که از امسال به شهرستانها واگذار شده است .
وی بابیان این که در شهرستان قاینات یک مرکز معاینه فنی خودرو وجود دارد گفت: یک مرکز معاینه فنی دیگر در آرین شهر نیز تا کنون ۸۰درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و تا یک ماه دیگر تجهیزات نصب وتا پایان سال راه اندازی خواهد شد .
بیکی با بیان این که شهرستان قاینات ظرفیت یک مرکز فنی خودروی دیگر را دارد گفت: در خواست هایی از سوی متقاضیان داشته ایم و راه اندازی این مرکز در دستور کار قرار دارد ،اما با توجه به شرایط موجودی وراه اندازی یک مرکز فنی خودرو در آرین شهر ویک مرکز فنی خودرو در زیرکوه ،راه اندازی مرکز شماره ۲ معاینه فنی خودرو منوط به بررسی بیشتر دستگاههای ذی ربط است.
وی ادامه داد: سرمایه گذار مرکز فعلی معاینه فنی قاین در حال تکمیل ساختمان جدید با تجهیزات مدرن تر است .
معاون عمرانی وبرنامه ریزی فرماندار قاین از راه اندازی مرکز معاینه فنی خودروی دوگانه سوز ظرف مدت یک ماه آینده در قاین خبر داد وگفت: با توجه به تغییرات کشوری در مدت زمان معاینه خودروها و همچنین دوگانه سوز شدن خودروها مجوز مرکز معاینه فنی خودرو های دوگانه سوز به شهرستان های قاین ،طبس وبیرجند داده شده است .
بیکی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با توجه به این که درخواست مجوز مرکز خدمات فنی CNG از سوی متقاضیان ارائه شده است لذا با همکاری سایر دستگاهای مربوطه ،سرمایه گذار معرفی واین مرکز نیز در قاین راه اندازی خواهد شد.
در این جلسه سرهنگ کاظمی فرمانده پلیس راه قاین نیز خواستار ایمن نمودن خروجی مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین شهرستان شد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا