سیاسی

مردم پاسخ بدعهدی های آمریکارادر ۱۳آبان خواهند داد

مسئول اداره تبلیغات اسلامی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با بیان این که پس از گذشت ۳۸سال از انقلاب اسلامی ایران وچه دردوران قبل از انقلاب چهره آمریکا برای مردم شناخته شده است وقطعا در هر زمان وموقعیتی که فتنه ای اتفاق افتاده ویا مظلوم کشی بوده است رد پایی از آمریکا وسیاست های اصلی را که آمریکا پی ریزی کرده است وجود دارد.
وی افزود:در آستانه فرارسیدن ۱۳آبان روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا وروز دانش آموز قرارداریم وظیفه همه مردم دراین روز حضور گستره وانزجار ومرگ برآمریکاست .
مسئول اداره تبلیغات اسلامی قاین گفت: دشمنان در صدد تضعیف روحیه استکبار ستیزی به خصوص بعد از مسئله برجام هستند در حالی که بعد از برجام دشمنی آمریکا آشکار تر شد.
.
حجت الاسلام علی پوربا اشاره به سخنان رهبری که قبل از مذاکرات فرمودند ،برجام به عنوان یک تجربه،بی نتیجه بوده ومذاکره با آمریکایی ها،بدعهدی آنها وضرورت بی اعتمادی به وعده های آمریکاراباردیگر ثابت کرداظهارداشت:مردم ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان قاینات باندای مرگ برآمریکاومرگ براسرائیل پاسخ بدعهدی های آمریکارادر روز۱۳آبان امسال خواهند داد.
مسئول اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قاین ضمن دعوت از عموم مردم قاینات با اشاره به ساعت برگزاری و مسیرهای راهپیمایی۱۳آبان در شهرستان قاین گفت: راهپیمایی راس ساعت ۹ صبح با تجمع در میدان امام خمینی (ره) آغاز خواهدشد و پس از پیمودن مسیر خیابان طالقانی به سمت بلوار مصلی با تجمع در مصلی نمازجمعه و قرائت قطعنامه به کار خود پایان خواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا