سیاسی

مردم تولید کنندگان اصلی نظم و امنیت در کشور هستند/ما شرمنده خانواده شهدا هستیم

به گزارش نسیم قائن ،سردار مجید شجاع فرمانده نیروی انتظامی خراسان جنوبی در دومین یادواره شهدای انتظامی شهرستان قاینات اظهارکرد:به جرات می توان گفت انقلاب اسلامی ایران که ۴۰ سال از عمر پربرکت آن می گذرد تنها انقلاب دینی در سراسر جهان از ابتدای تاریخ تاکنون بوده است و به همین دلیل است که در مکاتب سیاسی و علمی ودانشگاهی جهان از ان به عنوان نمونه شاخص یاد می شود.
وی با بیان این که تفاوت عمده انقلاب ما با سایر انقلاب ها ارزشی بودن و دینی بودن آن است گفت: گفت: به جهت پاسپانی از ارزشهای انقلاب اسلامی قطعا رشادتها و ایثارگریها و جان فشانی هایی لازم بوده است و نیاز است که شهدایی تقدیم به ساحت مقدس انقلاب شود.
سردار شجاع در ادامه گفت: نهال نازک انقلاب که ۴۰ سال پیش به دست امام خمینی(ره) غرس شد امروز به یک درخت تناور تبدیل شده است و نیاز به ایثار گری و نگهداری و شجاعت دارد.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اضافه کرد: آنهایی که به این حقیقت دست پیدا کرده اند، با اقتدا به مولایشان دوبال قدرتمند شیعه و مهدویت را دراین انقلاب معنا بخشیدند و خارچشمی در چشم دشمنان اسلام و جهان استکبار شدند و همان طور که مقام معظم رهبری فرمودند درراس همه این دشمنان آمریکای جنایتکار از ما ناراضی و ناراحت است و دائم نقشه می کشند که مردم متدین ایرارن را بر علیه نظام و انقلاب به خیال خام خود بشورانند.
وی با اشاره به اعتراضات اخیر در کشور گفت: ۲ سال است که دشمنان برنامه ریزی کرده اند تا بتوانند با دامن زدن و موج سواری بر روی مشکلات اقتصادی کشور ما سوء استفاده کنند ،اما نمی دانستند که این مردم اگر مشکل اقتصادی دارند و یا از برخی مسئولین گلایه مند هستند ،این گلایه ها در درون خانواده خصوصی آنهاست و هیچ وقت نظام و انقلاب و اسلام را به استکبار و یاران آنها را که می خواهند دلسوز ما باشند نخواهند بخشید.
فرمانده انتظامی خراسان جنوبی مردم را تولید کنندگان اصلی نظم و امنیت در کشور دانست و گفت: در اغتشاشات اخیر مردم پای کار آمدند و آرزوهای دشمنان را نابود کردند و تا مردم در صحنه حضور داشته باشند اجازه نخواهند داد ذره ای از ارزشهای نظام کاسته وتوهینی به جمهوری اسلامی ایران وارد شود.
سردار شجاع در ادامه با بیان این که ما شرمنده خانواده شهدا هستیم و هیچ وقت در طول مدت خدمت دراین استان خانواده های شهدا طلبی از مجموعه نظام نداشته اند گفت:این طبع بلند خانواده شهدا که حاضر نیستند حرمت خون شهید خود را زیر سوال ببرند ما را شرمنده می کند.
وی با بیان این که شهدای ما به مولایشان حسین(ع) اقتدا کردند گفت: امیدواریم با اقتدای به شهدا وراهی که رفته اند بتوانیم قدر دان آنها باشیم.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز دراین مراسم ضمن تشکر و قدردانی از برگزار کنندگان این مراسم باشکوه گفت:زیباترین مرگ ها مرگ در راه خداست و شهدا حافظ امنیت ما هستند .
درابتدای مراسم نیز سرهنگ زالبیکی فرمانده انتظامی قاینات از حضور کلیه خانواده های شهدا و مسئولین ودست اندرکاران برگزاری این مراسم تقدیر و تشکر کرد.
اجرای تواشیح،دکلمه خوانی فرزند شهید غلامی،مداحی و سخنرانی امام جمعه و فرمانده انتظامی خراسان جنوبی و تجلیل از خانواده های شهدا از اهم برنامه های اجرایی این مراسم بود

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا