سیاسی

مردم باردیگر تفاله های پوچ را به زباله دان تاریخ انداختند/برخورد جدی با اغتشاش گران خواسته به حق مردم

حجت الاسلام احمد علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن اظهارکرد:مردم در طول دوران عمر انقلاب اسلامی در پیچ وخم وفراز ونشیب های انقلاب در صحنه بودند وهم اکنون نیز در تمام صحنه های انقلاب حضور دارند.
وی افزود: آمریکا ومنافقین در هیچ برهه ای خیر ملت ایران را نخواسته اند بلکه همیشه دنبال ترور واغتشاشات بوده اند ومردم ایران اسلامی دراین چند روز با شعار” مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” و “مرگ بر فتنه گر و منافق” ، پاسخ دندان شکنی را به اینها دادند واین روزها شاهد هستیم که مردم با حضور گسترده خود در راهپیمایی ها مشت محکمی بردهان همه مزدوران داخلی وخارجی زدند وبار دیگر به حول وقوه الهی این تفاله ها ی پوچ را به زباله دان تاریخ انداختند.
علی پور گفت: مردم قاینات نیز روز جمعه ۱۵ دی با حضور گسترده خود بعد از نماز عبادی سیاسی جمعه،با برگزاری راهپیمایی مشت محکمی بر دهان یاوه گویان نظام خواهند زد.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین ادامه داد: با توجه به این که مردم مطالبات برحقی دارند لذا ، مسئولین باید به میان مردم بیایند وتشریفات را کنار بگذارند ومردم را از خودشان بدانند و فاصله طبقاتی را کم کنند وجلوی اختلاس های میلیاردی را بگیرند واعتماد سازی کنند .
وی ادامه داد: امروز مردم با تمام مشکلاتی که دارند نمی توانند حقوق های نجومی را تحمل کنند که عده ای از جیب بیت المال چپاول نموده وعده ای در فقر مطلق قرار داشته باشند .
حجت الاسلام علیپور تصریح کرد: مردم باید باید خواسته های خودشان را به صورت مسالمت آمیز وبه دور از تنش به گوش مسئولین برسانند وفرصت سوء استفاده از احساسات پاکشان را به دشمنان ندهند.
رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در ادامه اظهارکرد: امروز تمام کسانی که برای این نظام وانقلاب دل می سوزانند و درد دین و انقلاب و نظام دارند خواستار برخورد جدی با برهم زنندگان نظم وامنیت هستند ،چرا که عده ای بی گناه جانشان را از دست می دهند و عده ای هم به بیت المال خسارت وارد می کنند وباید با برهم زنندگان نظم وامنیت مردم برخورد جدی صورت گیرد.
حجت الاسلام علی پور در پایان گفت: هدف شهدا وجانبازان وآزادگان و رزمندگان و همه کسانی که به نوعی در عرصه های مختلف جانفشانی کردند این است که چنین تحرکاتی نباشد وجلوی چنین بی حرمتی هایی گرفته شود و لذا تمام دست اندر کاران موظفند بر خورد جدی با افراد اغتشاشگر وبرهم زنندگان نظم وامنیت داشته باشند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا