سیاسی

مرحله عملیاتی آهک هیدراته قاین به زودی آغاز می شود

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات وزیرکوه شب گذشته در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور وزیر کار،تعاون ورفاه اجتماعی برگزار شد گفت: قاینات دومین شهر بزرگ استان با قابلیتها وپتانسیل های بسیار قوی و گسترده ای دارد .
وی افزود: یکی از مشکلات ما در کشور و به خصوص در حوزه انتخابیه قاینات وزیرکوه موضوع اشتغال است که مراجعات متعددی از سوی مردم دراین زمینه داریم وباید یک برنامه ریزی گسترده صورت گیرد و مجلس هم درکنار دولت برای این برنامه ریزی کلان وبرای رفع مشکل قراردارد .
نماینده مردم قاینات و زیرکوه ادامه داد:شعار امید آفرینی زمانی در اجتماع محقق می شود که مردم نتایج کار را ببینند و استمرار این خدمات رادیده باشند و قطعا در مجموعه کلان، کار،تعاون ورفاه اجتماعی اقدامات بسیار گسترده ای دراین زمینه انجام شده است .
فلاحتی در ادامه با اشاره به مشکلات پیش روی حوزه استحفاظی خود گفت: شهرک صنعتی قاین با ۵۰ درصد و بعضا کمتر فعال است و نیاز به یک جدیت در موضوع دارد و مهم ترین دغدغه ما این است که صنعت خوابیده در شهرستان رونق بگیرد وقطعا با رونق شهرک صنعتی اشتغال هم رونق خواهد گرفت.
وی ادامه داد: پتانسیل های شهرستان قاینات در زمینه دو محصول زرشک وزعفران کاملا روشن است ومزیت اشتغال زایی در کشوروحتی جهان است ،به شرط آنی که یک برنامه ریزی دقیق داشته باشیم .
فلاحتی در ادامه با بیان این که ظرفیت های بسیار خوبی برای سرمایه گذاری در شهرستان وجود دارد گفت: متاسفانه در بروکراسی های اداری و سیستم های بانکی تولید کنندگان گرفتار می شوند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری مسئولین کشوری به خصوص مدیر عامل تامین اجتماعی وهمکاری ایشان در شهرستان قاینات گفت: هرزمانی که برای رفع مشکلات شهرستان در حوزه تامین اجتماعی به سمت ایشان رفته ایم کمک کرده اند واگر نتیجه ای گاها حاصل نشده است شاید کم کاری از خود ما در مجموعه اداری بوده است.
فلاحتی در ادامه با اشاره به همکاری های مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی از کلنگ زنی پلی کلنیک در قاین، اعطای ۲۰۰ میلیون تومان وام به مستمری بگیران زیرکوه و قاین، تامین هزینه اداری شعبه اقماری بیمه تامین اجتماعی در خضری دشت بیاض،واگذاری ساختمان تامین اجتماعی زیرکوه به صورت تهاتر به بیمارستان ۲۲ تخته خوابی زیرکوه ،تامین یک دستگاه سونو گرافی برای موسسه خیریه بیماران کلیوی جواد الائمه قاین و یک دستگاه سونوگرافی به تامین اجتماعی مشروط به حضور سونوگراف دراین مرکز خبر داد و گفت:مشکل آهک هیدراته با پیگیری های مستمر و همکاری مسئولین نیز حل شد و دستور مساعد داده شده است وبه زودی کار شروع خواهد شد وبخشی از اشتغال اندک در شهرستان حل می شود.
وی در خصوص فنی وحرفه ای خواهران گفت: استاندار محترم قول همکاری در خصوص تکمیل پروژه را داده اندو مجتمع ورزشی کارگری هم با موافقت مدیرعامل کارخانه سیمان به این کارخانه واگذار خواهد شد و به زودی شاهد رونق این مجموعه ورزشی هم خواهیم بود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا