سیاسی

مراقب سوء استفاده معاندین برای تکمیل پازل خود، از مطالبات به‌حق مردم باشید

به گزارش نسیم قائن ، محمد بیکدلی پیش از ظهر امروز در سخنان قبل از خطبه‌های نماز جمعه این شهر اظهار داشت: این روزها مصادف است با قیام تاریخی مردم در نهم دی‌ماه که ملت قهرمان و تاریخ‌ساز ایران عزیز طومار فتنه‌گران را در هم پیچید و برنامه‌ریزی‌های ده‌ساله دشمنانِ عزت، استقلال و سرافرازی ایران عزیز را به هم‌ریخت.
وی با بیان اینکه حماسه ۹ دی نماد عزت و استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اسلام، آرمان‌های امام و انقلاب ایستادند، اضافه کرد: مردم در این حماسه مردم نشان دادند دشمنان انقلاب و اسلام را به خوبی می‌شناسند و هرگز فریب نیرنگ‌های آنان را نمی‌خورند.
مسؤول پایگاه بسیج دانشجویی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه بزرگمهر قاینات عنوان داشت: در فتنه ۸۸ دشمنان نظام صحنه‌ای را آماده کردند تا تجربه انقلاب‌های رنگی را در ایران تکرار کنند و در این میان برخی کاندیداها که در نظام مسؤولیت داشته و ادعای ایمان و بودن در خط امام خمینی (ره) را داشتند در طرح دشمن به بازی گرفته شده و پازل دشمن را تکمیل کردند در نتیجه با ایستادن در برابر قانون زمینه شکل‌گیری کودتا را فراهم کردند چراکه هدف اصلی سران فتنه و فتنه گران از بین بردن نام و مرام امام راحل بود.
بیکدلی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) که فرمودند هر وقت دیدید که آمریکا از شما تعریف کرد بدانید کارتان اشتباه بوده است، تصریح کرد: مگر نه اینکه در جریان فتنه ۸۸ آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و منافقین که دشمنان قسم‌خورده نظام هستند از این جریانات حمایت کردند.
وی با بیان اینکه بعد از این اتفاقات عده‌ای می‌گویند اصلاً فتنه و فتنه‌گری در کار نبوده بلکه دعوای شخصی بوده است، ابراز داشت: اگر این مسئله دعوای شخصی بوده باید در داخل کشور و در چارچوب قوانین حل بشود نه اینکه پای دشمنان این نظام را به مسائل دخالت دهند و اگر دعوای شخصی و حزبی بود چرا در اتفاقاتی همچون هتک حرمت به سرور و سالار شهیدان و امام راحل به میدان نیامده و اعلام برائت نکردند؟
مسؤول پایگاه بسیج دانشجویی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه بزرگمهر قاینات با بیان اینکه امروز در حالی ما حماسه نه دی‌ماه را گرامی می‌داریم که نتیجه دو نوع تفکر در کشور به خوبی ملموس است، تصریح کرد: یک تفکر مقاومت یک تفکر مذاکره و اعتماد به دشمن، نتیجه تفکر مقاومت در سوریه تابع ولایت‌پذیری سربازانی چون قاسم سلیمانی است که تا پای جان برای اعتلای کلمه طیبه لااله‌الاالله تلاش کرده و پیروزی بزرگ و سرنوشت سازی که موجبات شادی خانواده‌های معظم شهدای مدافع حرم را فراهم آورد رقم زد و نشان داد ما هرکجا مقاومت کنیم پیروزیم.
بیکدلی اضافه کرد: در ۹ دی مردم روی پای خود ایستادند و استقامت کردند و نتیجه آن را هم دیدند، اما هر موقع وابستگی به غیر ایجاد شد، هر موقع به دیگران چشم دوخته شد، هر موقع مقاومت جای خود را به ضعف در برابر غیر داد، تهدید، تحریم و سختی‌ها آغاز شد.
وی با اشاره به مشکلات بودجه ۹۷ عنوان داشت: دولت در بودجه اعتبارات سال ۹۷ سهم برخی دستگاه‌ها و موضوعات زیرساختی و اساسی، همچون آموزش‌وپرورش و نهادهای فرهنگی را کاهش داده است و با این وضع می‌توان گفت که تحول خاصی در آموزش‌وپرورش ایجاد نخواهد شد چراکه این نوع نگاه‌های هزینه‌ای به آموزش‌وپرورش ضربه خواهد زد در صورتی که هرگونه هزینه در آموزش‌وپرورش به تعبیر رهبر معظم انقلاب سرمایه‌گذاری برای آینده است، از طرف دیگر در بودجه سال آینده متأسفانه فشارهایی نظیر افزایش حامل‌های انرژی برای مردم پیش‌بینی‌شده است. این در صورتی است که افزایش قیمت حامل‌های انرژی باعث به وجود آمدن فشار مالی مضاعف بر مردم و به‌خصوص اقشار آسیب‌پذیر خواهد شد.
مسؤول پایگاه بسیج دانشجویی پیامبر اعظم (ص) دانشگاه بزرگمهر قاینات با بیان اینکه امروز و در آستانه اربعین انقلاب اسلامی با عنایت الهی، قریب به چهل سال از عبور مقتدرانه این انقلاب و ملت از گذرگاه‌های فتنه دشمنان و دسیسه‌ها آنان می‌گذرد، عنوان داشت: طی روزهای اخیر اعتراضات اقتصادی به‌حق و مظلومانه اقشار کم‌درآمد و فراموش‌شدگان عدالت اجتماعی و انبوه ناراضیان از عملکرد دولت یازدهم و دوازدهم در بخش‌هایی مانند طرح سلامت، تولید ملی و صنعت و حتی بازاریان تبدیل به تجمعات خیابانی منجر گردیده بود که دشمنان و معاندین نظام از این فرصت سوءاستفاده کرده و مردم باید هوشیار باشند که طرح مطالبات و اعتراضات حق، نباید پازل منافقین و فتنه‌گران را کامل کند.
بیکدلی اضافه کرد: از سوی دیگر بی‌توجهی فراگیر دستگاه اجرایی کشور به تنها راه علاج بیماری مزمن اقتصادی یعنی اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید ملی در گفتار و رفتار دولتمردان به خوبی مشهود است.
وی افزود: با توجه به اهمیت موارد فوق ما جوانان انقلابی و دانشجویان بسیجی، با مطالبه صریح و تأکید علنی و شفاف مراجع معظم تقلید، از مسؤولان دولتی بر رسیدگی همراه با اولویت به اقشار کم‌درآمد و محروم، اجرای جدی سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و تقویت تولید ملی در همه زمینه‌ها به‌ویژه اقتصاد را خواستاریم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا