سیاسی

مراسم گرامیداشت شهدای انقلاب شهرستان قاینات برگزار می شود

حجت الاسلام خداشناس رئیس بنیاد شهید و امور ایثار گران شهرستان قاینات در گفتگو با خبرنگارنسیم قائن ضمن تبریک ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با بیان اینکه بزرگداشت این ایام خاص که متعلق به نظام، انقلاب و اسلام است امری واجب و ضروری است، گفت: پیروزی انقلاب اسلامی اگر چه ثمره تلاش و رهبری حضرت امام(ره) و مجاهدت های مردم مومن و انقلابی بود اما در واقع عنایت خداوند شامل حال ملت ایران شد.
وی با اشاره به برنامه های پیش بینی شده بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاینات در ایام الله دهه فجر گفت: مراسم غبار روبی گلزار شهدای گمنام جبل النور روز ۱۲بهمن با حضور مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد .
حجت الاسلام خداشناس از اجرای برنامه گلباران تمثال شهدای انقلاب شهرستان قاینات که در روز ۲۲ آذر ۱۳۵۷ ودر راهپیمایی مردمی علیه نظام شاهنشاهی به شهادت رسیدند خبر داد وگفت: این مراسم صبح روز۱۲ بهمن و با حضور مردم و مسئولین و کسبه بازار در چهار راه شهدا برگزار خواهد شد .
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قاین گفت: به پاس گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب مراسم یادبودی در روز دوشنبه ۱۵ بهمن همزمان با نماز مغرب وعشاء باسخنرانی حجت الاسلام عزیزی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی در مسجد جامع قاین برگزار خواهد شد .
وی دیدار با خانواده شهدای انقلاب را از دیگر برنامه های بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان برشمرد و گفت: در طول دهه فجر نیز دیدار با خانواده شهدای روستای پهنایی و اکبریه با حضور مسئولین شهرستان برگزار خواهد شد .
حجت الاسلام خداشناس اضافه کرد: مراسم میهمانی لاله ها نیز در روز پنج شنبه ۱۹ بهمن همزمان با سراسر کشور در دو گلزار شهدای شاهیک و شهدای فرخ آباد قاین نیز برگزار خواهد شد .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا