سیاسی

مراسم صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی به مناسبت فتح خرمشهر در محل سپاه قاین برگزار شد

به گزارش نسیم قائن ، برات زاده فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین ضمن خوش آمد گویی و تبریک اعیاد شعبانیه عنوان کرد: حماسه فتح خرمشهر بزرگترین افتخار رزمندگان بسیجی، سپاهی و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بود.
وی همچنین از جانبازان انقلاب اسلامی به عنوان ارزشمند ترین یادگاران هشت سال دفاع مقدس یاد کرد و گفت: در حماسه هشت سال دفاع مقدس و بویژه حماسه بزرگ سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر رزمندگان سپاه اسلام در مقابل زورگویی های رژیم بعثی مقاومت کردند و با توکل بر خدا، اتحاد و انسجام تمام نیروهای رزمنده و با پیروی از ولایت و رهبری در سوم خرداد با اجرای بزرگترین عملیات با عنوان بیت المقدس خرمشهر را آزاد کردند که به تعبیر بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) خرمشهر را خدا آزاد کرد.
همچنین برات زاده از نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ، پاسداران ، بسیجیان و نیروهای انتظامی که در حفظ و تامین امنیت و آرامش ایران اسلامی تلاش می کنند قدر دانی کرد.
در ادامه قاسمی معاون هماهنگ کننده ی سپاه خراسان جنوبی فتح خرمشهر را حماسه ای عجیب عنوان کرد و گفت: هر ملتی که بخواهد حرکتی بسوی حق داشته باشد نباید غفلت کند و دفاع مقدس به فرمایش امام عزیز یک پشتوانه اصلی و ذخیره ی دقیق برای نسل های آینده خواهد بود.
وی همچنین گفت:عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر یکی از نقطه های اوج معنویت بود در مقابل فقر تجهیزات و این عملیات درس آزادگی و ایستادگی برای اسلام داشت و امروزه این امنیت، آرامشی که در ایران اسلامی داریم به برکت خون مقدس شهدا، فداکاری رزمندگان و آزادگان و جانبازان افتخار آفرینی است که برای رضای خدا در راه مبارزه و جهاد قدم برداشتند.
در پایان این مراسم از خانواده های معظم شهدا و جانبازان با اهداء هدایایی به رسم یاد بود تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا