سیاسی

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی در قاین برگزار می شود

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام احمد علی پور رئیس اداره تبلیغات اسلامی قاین در جلسه برنامه ریزی مراسم ۹ دی بااشاره به حوادث اتفاق افتاده در سال ۸۸ گفت: عوامل متعددی همچون نفاق داخلی ،قدرت طلبی و.. در فتنه ۸۸ موثر بود اما بصیرت و آگاهی مردم دراین روزها و سخنرانی ها و بصیرت افزایی مقام معظم رهبری به مردم باعث شد که در ۸ دی ۱۳۸۸ مردم پاسخ کوبنده ای به دشمنان نظام بدهند .
وی با بیان این که مردم در ۹ دی حماسه ماندگاری را رقم زدند گفت: به پاس نکوداشت این روز همزمان با سراسر کشور مراسم گرامیداشت ۹ دی در شهرستان قاینات با حضور پرشور مردم راس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۹ دی در محل مصلی این شهر با سخنرانی حجت الاسلام اکبر پور معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصار الرضا(ع) برگزار خواهد شد.
وی به راهپیمایی مردم شهرستان قاینات در روز ۹دی ماه اشاره کرد وگفت: پس از پایان تجمع عظیم مردمی مراسم راهپیمایی از مصلی تا میدان طالقانی این شهر برگزار خواهد شد.
سرگرد رضایی جانشین فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز دراین جلسه از برگزاری نشست های بصیرتی در پایگاههای بسیج خبر داد و گفت: در طول دهه بصیرت برنامه های متعددی در سطوح مختلف بسیج درسطح شهرستان قاینات برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا