سیاسی

مدیران خراسان جنوبی خود را نماینده مردم در دولت بدانند/قوانین حوزه تولید و سرمایه گذاری نیازمند اصلاح

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی منتخب مردم قاینات و زیرکوه پیش ازظهر امروز در دیدار با آیت‌الله عبادی با اشاره به شیوع بیماری کرونا اظهارداشت:نگذاشتیم کرونا ما را خانه نشین کندودراین مدت با توجه به نگاه بهداشتی و ایمنی در بسترهای بهداشت و درمان حاضر شدیم و ضمن خداقوت به پرسنل خدوم این مراکز با آخرین وضعیت بهداشت و درمان حوزه انتخابیه آشنا شدیم
وی با اشاره به شعار سال گفت: نگاه ما به حوزه انتخابیه قاینات وزیرکوه در جهش تولید نگاه به منابع موجود است و باید دولت و ملت در کنار همدیگر و در کنار نمایندگان باشند. نمایندگان باید نگاه خود را در گام نخست نگاه استانی رقم زنند.
اسحاقی از مدیران وکارگزاران خراسان جنوبی خواست که نماینده دولت در بین مردم نباشند ،بلکه نماینده مردم در دولت باشند و اگر در چهار سال آینده این نگاه متعالی وجود داشته باشد، دغدغه آنان به نگاه یک خانواده تبدیل خواهد شد.
سلمان اسحاقی ادامه داد: بنده همان توصیه هایی که شما به منتخبان مجلس در استان داشتید به کار بستم و به شما می‌گویم با جان و دل در کنار مابقی نمایندگان استان حضور خواهم داشت.
وی افزود: در ایران تعصب خاصی به خراسان جنوبی دارم و نگاه ملی من در تنقیح قوانین است و باید به قوانین فرار مالیاتی توجه شود.
اسحاقی گفت:منابع طبیعی دغدغه‌ دیگری است که بعد انقلاب مردم به آن متضرر شدند.
وی با اشاره به قوانین منابع طبیعی گفت: قوانین منابع طبیعی در کشورمان به گونه ای است که در برخی مناطق موجب تقویت ودر جایی باعث تضعیف معیشت مردم وحتی منابع طبیعی برای آیندگان خواهد شد.
اسحاقی با بیان اینکه امسال اراده دارم در مسیری حرکت کنم تا جهش تولید از قاینات و استان رقم بخورد و در این راستا همه باید قدم برداریم افزود: برای سرمایه گذاران قوانین دست و پاگیر زیادی وجود دارد و باید تسهیل سازی این قوانین را مدنظر قرار دهیم.
وی اظهار داشت: در نگاه بین المللی تلاش داریم دشمن سختی برای رژیم صهیونیستی باشیم و در مجلس یازدهم نماینده قاینات وزیرکوه دشمن سختی برای رژیم غاصب و هوشیار در برابر عملکرد آمریکا خواهم بود.
نماینده منتخب مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نماینده حوزه قاینات وزیرکوه نماینده شیخ زکزاکی، نماینده دنیای اسلام، شیعه مردم یمن نماینده مردم سوریه و عراق خواهم بودو من را نماینده جهان اسلام بدانید چرا که مجلس ما مجلس جهان اسلام است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا