سیاسی

مدرسه کشتی قاین افتتاح شد+تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، عزیززاده مدیرکل ورزش وجوانان استان در مراسم افتتاح مدرسه کشتی در سالن ورزشی شجاعت قاین گفت:ما همیشه اعلام کرده ایم که یکی باشگاههای ورزشی است که می توانند مارا در ورزش استان کمک کنند ویکی هم مدارس ورزشی که واقعا کمک ما در بحث ورزش وسلامت هستند.
وی افزود: اداره ورزش وجوانان به تنهایی نمی تواند از عهده تمام مسائل مربوط به ورزش وجوانان برآید وبایستی سایر نهادها وارگانها هم پای کار بیایند وخوشبختانه در شهرستان قاین تعامل بین مردم ومسئولین خوب است ودستگاههای اجرایی هم کمک یکدیگر هستند.
عزیززاده اظهارداشت در بحث ورزش جوانان باید تعامل وارتباط بیشتری با آموزش وپرورش داشته باشید چراکه یکی از نقاط قوت در ورزش بحث آموزش وپرورش است.
وی ضمن تبریک هفته بسیج نیز گفت: ما که ادعایمان این است خون های پاکی در بدو انقلاب و در طول ۸سال دفاع مقدس برای دفاع از مرزوبوم ما ریخته شده است برای امتدادش جوانان سالم می خواهیم که به کمک شما جوانان ومحیط های ورزشی سالم بتوانیم این فضا را ایجاد کنیم.
محموداطلسی رئیس هیئت کشتی استان در این مراسم گفت:بزرگترین نعمت شهرستان قاین این است که همه همدل هستند وبزرگترین وکارآمد ترین گرینه ها رادارند.
وی گفت:بسیاری از تیم های ورزشی قاین با هزینه شخصی در مسابقات استانی وکشوری حضور می یابندوبا اینکه مشکلات زیادی دراین زمینه وجود داشته است اما خوشبختانه موفقیت های زیادی راهم کسب کرده اند.
وی حضور داور ومربی شهرستان رادرمسابقات بین المللی یک افتخار برای استان وشهرستان دانست .
آصف رضایی مدیر آموزش وپرورش قاین دراین جلسه گفت:درآموزش وپرورش بخشی از واژه پرورش را می توان به تربیت بدنی اختصاص داد.
وی ورزش را برای سلامتی جوانان مفید دانست وگفت: ما جامعه ای سالم وشاد وبا شادی مشروع می خواهیم وامیدوارم بتوانیم با کمک تربیت بدنی وآموزش وپرورش شادی گمشده را به محفل کودکان ونوجوانان برگردانیم.
رضایی افزود:تربیت بدنی را از آموزش وپرورش جدا نمی دانیم وآنها را جزء یک خانواده می دانیم.
محسن فلکی رئیس هیئت کشتی قاین نیز دراین مراسم ضمن قدردانی از مسئولین شهرستانی واستانی که درراه اندازی این مدرسه نهایت همکاری رابا هیئت کشتی داشته اند گفت: ما استارت این کار را درشهرستان زده ایم وادامه کار همت ورزشکاران وورزش دوستان شهرستان وحمایت مسئولین شهرستان را می طلبد.
دراین جلسه قول ۳میلیون و۵۰۰هزارتومان از طرف اداره کل ورزش وجوانان،هیئت کشتی استان وسازمان مهندسی قاین به مدرسه کشتی شهرستان داده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا