سیاسی

مختاران از سد زیرکوه گذشت/ شیرمرغ قاینات بر بسطاق سرایان پیروز شد

به گزارش نسیم قائن ، درراستای ترویج ورزش‌های همگانی، شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی و نکوداشت مقام شهدای مدافع حرم نخستین دوره از مسابقات والیبال جام مرزداران خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
در این مسابقات هشت تیم در دو گروه از شهرستان‌های ‌درمیان، زیرکوه، سربیشه، قاین، سرایان و نهبندان در سالن ورزشی فتح‌المبین روستای درح سربیشه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
در نخستین دیدار از دومین روز از مسابقات والیبال جام مرزداران خراسان جنوبی تیم رزدنبل قاینات در مقابل تیم زیرکوه به میدان رفت و دو بر صفر از سد حریف گذشت.
سپس تیم والیبال درح سربیشه میزبان مسابقات تیم نهبندان بود و در دو ست پیاپی حریف را با شکست بدرقه کرد.
در سومین دیدار مسابقات والیبال جام مرزداران خراسان جنوبی تیم شیرمرغ قاینات دو بر یک بسطاق سرایان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی رقابت‌ها راه پیدا کرد.
*صعود ۴ تیم به مرحله نیمه‌نهایی مسابقات والیبال جام مرزداران
در ادامه مسابقات تیم والیبال مختاران سربیشه در مقابل نماینده زیرکوه صف‌آرایی کرد و در دو ست پی‌ در پی حریف را شکست داد و به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌ها صعود کرد.
پنجمین دیدار مسابقات والیبال جام مرزداران خراسان جنوبی با پیروزی دو بر یک میزبان مسابقات در مقابل شیرمرغ قاینات رقم خورد و در آخرین رقابت نیز والیبال بسطاق سرایان دو بر صفر تیم نهبندان را مغلوب کرد.
گفتنی است، از گروه (الف) مسابقات والیبال جام مرزداران خراسان جنوبی تیم‌های درح سربیشه و شیرمرغ قاین در دیدار نیمه‌نهایی به مصاف هم می‌روند.
دیدار نیمه‌نهایی این دوره از مسابقات در گروه (ب) بین تیم والیبال مختاران سربیشه و رزدانبل قاین برگزار می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا