سیاسی

محمد کریمی به سمت فرماندار شهرستان قاینات منصوب شد

به گزارش نسیم قائن ، با حکم وزیر کشور سرپرست فرمانداری شهرستان زیرکوه و مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان‌جنوبی به سمت فرماندار شهرستان قاینات منصوب شد.
در حکم رحمانی‌فضلی خطاب به محمد کریمی آمده است: به‌موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار محترم خراسان‌جنوبی به سمت فرماندار شهرستان قاینات منصوب می‌شوید.
وی اظهار امیدواری کرده است؛ با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای «مدظله‌العالی» موفق باشد.
گفتنی است؛ محمد کریمی ۷ خرداد ماه ۱۳۹۳ که پیش‌از این شهردار سرایان بود با حکم وزیر کشور و حضور خدمتگزار، استاندار وقت خراسان‌جنوبی جایگزین محمد نبی‌زاده در فرمانداری این شهرستان شد.
اول خردادماه ۱۳۹۷ با حکم محمدمهدی مروج‌الشریعه «کریمی» به عنوان مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان‌جنوبی منصوب شد.
در پی انتصاب حجت‌الله خانزاد به عنوان مدیرکل دفتر امور امنیتی، انتظامی، اتباع و مهاجرین خارجی استانداری خراسان‌شمالی، محمد کریمی با حفظ سمت مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری خراسان‌جنوبی با حکم مروج‌الشریعه به عنوان سرپرست فرمانداری زیرکوه معرفی شد.
مراسم تودیع و معارفه فرماندار قاین چهارشنبه ۱۷ مرداد برگزار می شود.
فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا