سیاسی

محفل انس و مودت بازنشستگان سپاه قاینات و زیرکوه+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته با حضور خانواده های بازنشستگان سپاه قاینات و زیرکوه همایش انس و مودت با حضور سلطان زاده مسئول سابق سیاسی نیروی هوافضای سپاه و از هادیان سیاسی کشوری در محل حسینیه ثارالله برگزار شد.
سرهنگ هزاری فرمانده سپاه قاینات در این مراسم با تاکید بر حضور حداکثری باز نشستگان و خانواده هایشان در برنامه های فرهنگی و اجتماعی گفت: همه ما باید اهل عمل باشیم و صحنه را خالی نکنیم .
وی با اشاره به رشادتهای سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی اظهار داشت: حاج قاسم مردی از تبار باکری ها و خرازی ها و همت ها بود که اکنون خون حاج قاسم به ما درس شجاعت داد .
سلطان زاده مسئول سابق سیاسی نیروی هوافضای سپاه واز هادیان سیاسی کشور دراین جلسه با اشاره به رشادتهای شهید سلیمانی و تشییع باشکوه این شهید گفت: تمام اهداف حاج قاسم مبارزه با جهاد بود و شهادتش هم جهاد و مبارزه بود .
وی ادامه داد: حاج قاسم با شهادتش دو عملیات را انجام داد که یوم الله شد و یکی از این عملیاتها حضور ده ها میلیونی در تشییع جنازه این شهید بود که در تاریخ انقلاب اسلامی بی سابقه بود و باعث اتحاد و انسجام و حس انتقام گیری برای خون حاج قاسم شد و دیگری ضربات سیلی موشکی ای بود که ۵ روز بعد شهادت حاج قاسم انجام شد
هادی سیاسی کشوری به حادثه هواپیمایی اکراینی اشاره داشت و گفت: اگر چه در این حادثه دل ما شکست ولی نیروهای ما خطای انسانی را پذیرفتند اما دشمن ما تلاش کرد که میدان بازی و مدیریت صحنه را از دو حماسه راهبردی به سمت سانحه هوایی بکشاند .
وی ادامه داد: اگرچه دراین حادثه فرزندان خودمان را از دست دادیم و همه ناراحت هستیم ولی باید مواظب دشمن باشیم که ایمان و اراده ما را نشانه گرفته است.
سلطان زاده درادامه گفت: ۴۱ سال است که آمریکا دو سیلی از جمهوری اسلامی خورده است و می خواهد به کشور برگردد و انتقام بگیرد وتاکنون موفق نشده است.
این هادی سیاسی اظهارکرد:دشمن اولین سیلی را از مردم بصیر ما در بهمن ۵۷ خورد ودومین سیلی را در تسخیر لانه جاسوسی آمریکا خورده است و این دوسیلی ضربه سهمگینی را به آمریکا وارد کرده است.
سلطان زاده در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع سوء مدیریتی در کشور اشاره داشت و گفت: مشکل اساسی ما در کشور نه منطقه ای است و نه موشکی مشکل اصلی ما است که دچار مشکل مدیریتی هستیم
وی به انتخابات پیش رو اشاره داشت و گفت:اگر فتنه گران سال ۸۸ امروز وزیر و وکیل شده اند از صندوق های رای آمده اند ولذا باید مراقب باشیم که در انتخابات امسال یک مجلس انقلابی و کار آمد و تراز انقلاب اسلامی شکل دهیم که جلوی رفتارهای غلط دولت را بگیرد و زمینه ساز انتخابات ریاست جمهوری در سال ۱۴۰۰ باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا