سیاسی

محرومیت زدایی در دستور کار بسیج است/اجرای۲۵۲برنامه به مناسبت هفته بسیج

به گزارش نسیم قائن ، حمید رضا برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاینات درآستانه هفته بسیج ودر دیدار جمعی از پرسنل سپاه وفرماندهان پایگاههای بسیج با امام جمعه قاین اظهارکرد:هفته بسیج امسال با شعار”بسیج مظهر مردم سالاری دینی”از ۲۹آبان ماه آغاز می شود .
وی افزود: امسال ۳۲سرفصل برنامه در قالب ۲۵۲برنامه در طول هفته بسیج ودر سطح ناحیه وحوزه ها وپایگاههای مقاومت برگزار خواهد شد.
برات زاده با اشاره به اوج کار بسیج در دوران ۸سال دفاع مقدس گفت: بسیج مخصوص یک مقطع خاص ویک ماموریت خاص نیست واهمیت وثمره آن را در دوران ۸سال دفاع مقدس دیدیم وامروزه هم شاهد هستیم که بسیج در عرصه های مختلف گام برداشته است ودر حادثه اخیر در کرمانشاه نیروهای بسیج با تمام توان از همان ساعات اولیه در منطقه غرب کشور حاضر شدند وحتی از شهرستان قاینات نیز گروههای جهادی واقشار مختلف بسیج برای حضور در مناطق زلزله زده اعلام آمادگی کرده اند.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه گفت: بسیج دربه وجود آمدن انقلاب نقش داشته است وهمان هایی که در پیدایش انقلاب وتداوم وتوسعه ورشد انقلاب نقش داشته اند هنوز هم در پایگاههای بسیج ودر عرصه های مختلف فعال هستند .
وی ادامه داد: بسیج یعنی عموم مردم که به انقلاب اسلامی و ولی فقیه وارزش های انقلاب ارادت دارند .
فرمانده سپاه ناحیه قاینات تصریح کرد،امروز آثار وبرکات بسیج وفکر واندیشه بسیج را در اقصی نقاط عالم می بینیم .
برات زاده بیان داشت: امروز بسیجیان آمده اند تا اعلام کنند که از آرمانهای خود کوتاه نمی آیندو بر آرمانهایشان پایبند هستند .
وی درادامه با اشاره به نقش محرومیت زدایی بسیج گفت: بسیج به دنبال اجرای منویات رهبری است وبخشی از موضوعاتی که رهبری هم بر آن دغدغه دارند موضوع محرومیت زدایی وهمچنین افزایش بار علمی در بین مردم است که بسیجیان شهرستان قاینات در کنار سایر مردم موضوع محرومیت زدایی وتوجه به موضوع علم افزایی را در دستور کار خود قرار داده است.
برات زاده در بخش پایانی سخنان خود گفت: یکی از اهداف ما اجرای برنامه های فرهنگی در مساجد وپویایی مساجد است که در اجرای برنامه های فرهنگی ومعنوی براین موضوع تاکید بسیاری شده است.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا