سیاسی

ماهواره بدهید گیرنده های دیجیتالی هدیه بگیرید

به گزارش نسیم قائن ، فرمانده سپاه ناحیه قاین در گفتگو با نسیم قاین گفت: در راستای مبارزه با معضلات و آسیب های شبکه های ماهواره ای بیگانه و جلوگیری از آثار مخرب آن،بسیج ناحیه قاین اقدام به برگزاری یک سری کلاس های روشنگری ونهضت بصیرت افزایی در اقشار مختلف مردم را داشته است وتاکنون ۱۷نشست بصیرتی را با حضور کارشناسان آسیب های اجتماعی در سطح شهر وروستاها برگزار نموده است وبیش از۱۷۰۰نفردراین دوره ها شرکت نموده اند.
وی افزود: درهمین راستا۳۷نفراز نصابان وفروشندگان دجال واره ها شناسایی ومناطق آلوده شهرنیز شناسایی شده اند.
برات زاده افزود: دراین زمینه ۱۰۰۰جلد نشریه رهایی پروانه ها چاپ ودر بین مردم جهت آگاهی از معضلات ماهواره توزیع شده است.
فرمانده سپاه ناحیه قاین درادامه اظهارداشت: بسته های فرهنگی نیز تهیه شده ودربین استفاده کنندگان از ماهواره که که شناسایی کرده ایم توزیع شده است .

برات زاده بیان داشت:شبکه های دیجیتال رسانه ملی ایران با شبکه های مختلف و متنوع با کیفیت مطلوب که هرکدام برای رفع نیازهای اقشار مختلف مردم تعبیه شده است جایگزین بسیار خوبی می تواند برای ماهواره در خانواده ها باشددرهمین راستا به افرادی که ماهواره های خود را داوطلبانه تحویل دهند یک دستگاه دجیتال هدیه داده می شود.
وی بیان داشت مردم عزیز شهرستان مطمئن باشند که درراستای تحویل ماهواره ها با حفظ آبروی فرد اطلاعات آنان محفوظ است.
شهروندان قاینی می توانند ماهواره خود را به حوزه ها و پایگاه های بسیج محل زندگی خود تحویل دهد یک دستگاه مبدل دیجیتال برای دریافت کانال های داخلی هدیه بگیرند.
.

برات زاده با بیان عوارض و پیامدهای مختلف استفاده از ماهواره در جامعه گفت: یکی از عوامل اصلی استفاده از ماهواره، ناآگاهی والدین از ابعاد مختلف این رسانه بوِیژه آثار مخرب آن بر کانون خانواده هاست

وی افزود: عوامل زیادی دست به دست هم می دهند تا خانواده ها از این مقوله ضد فرهنگی و اجتماعی استفاده کنند از این رو باید مردم را از بروز و تشدید این معضل اجتماعی آگاه کرد.
.

فرمانده سپاه ناحیه قاین تاثیر ماهواره بر پوشش جوانان ایرانی، خیانت به یکدیگر و ارتباطات خارج از عرف و شرع را از دیگر برنامه های ماهواره ها عنوان کرد و افزود: بزرگترین این تاثیرات و نمونه بارز این اقدامات شبکه های خارجی کم شدن یا در بعضی از موارد از بین رفتن احترام میان پدر و مادر و فرزندان است
برات زاده درپایان اظهارداشت این طرح تا پایان مهرماه ادامه دارد وپس از آن افراد شناسایی شده به هردلیلی لجاجت کرده وماهواره ها را تحویل ندهند برابر ضوابط قانونی ومقررات با آنها برخورد خواهد شد.
فرمانده سپاه قاین اظهارداشت در یک هفته گذشته ۲۳دجال واره به صورت داوطلبانه تحویل حوزه ها وپایگاههای مقاومت بسیج گردیده است..

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا