سیاسی

مادر شهید: لحظه‌ای برای حضور فرزندم در دفاع از حرم درنگ نکردم

به گزارش نسیم قائن ، آیین وداع با شهید عارف کایدخورده از شهدای مدافع حرم خوزستان با حضور پرشور و باشکوه مردم شهرهای مختلف از جمله اهالی آبادان، خرمشهر، اهواز و دزفول سالن اجتماعات سپاه ناحیه آبادان برگزار شد.
در این مراسم که جمع زیادی از خانواده‌های شهدا نیز حضور داشتند، مادر شهید عارف کاید خورده به سخنرانی پرداخت و ویژگی‌های فرزند شهیدش را بیان کرد.
وی در سخنان خود با اشاره به حضور در کنار پیکر مطهر شهید عارف کایدخورده اظهار داشت: از فرزند شهیدم خواستم برای ظهور امام زمان(عج) و سلامتی مقام معظم رهبری دعا کند.
مادر شهید عارف کایدخورده در ادامه به حضور مقام معظم رهبری را برای کشور غنیمت برشمرد و تصریح کرد: حضور ولی فقیه برای جمهوری اسلامی امنیت و آرامش به ارمغان می‌آورد.
وی فرزند شهیدش را متعلق به همه ملت ایران معرفی کرد و در همین ارتباط توضیح داد: عارف را فقط ما بزرگ کردیم اما او متعلق به ملت بود.
این مادر شهید به بی‌قراری‌های شهید عارف کایدخورده نیز اشاره کرد و گفت: او بی‌تاب دفاع از حرم حضرت زینب کبری(س) بود، وقتی که پسرم از من درخواست کرد که اجازه بدهم برای دفاع از حرم به سوریه برود بنده لحظه‌ای درنگ نکردم.
تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا