سیاسی

مؤسسات قرآنی از کمبود اعتبارات مالی و نبود حمایت کافی رنج می‌برند

به گزارش نسیم قائن ، حسن یعقوب پور مسئول موسسه قرآنی محبان اهل بیت (ع) شهرستان قاین اظهار داشت: در موسسه قرآنی اهل بیت(ع)کلاس‌های روخوانی٬ روان‌خوانی٬ تجوید و مفاهیم سطح ۱ و ۲ برگزار می‌شود.
وی در خصوص مشکلات آموزش قرآن کریم ابراز داشت: آموزش قرآن کریم در مدارس به صورت سطحی است و برخی از معلمان نیز از آموزش‌های کافی برخوردار نیستند و باید به آموزش در این حوزه در مدارس توجه ویژه‌ای صورت گیرد.
مسئول موسسه قرآنی محبان اهل بیت (ع) با بیان اینکه پرداخت شهریه کلاس‌های آموزش قرآن کریم در سطوح بالاتر برای برخی از قرآن‌آموزان مشکل است٬ تاکید کرد: اگر از سوی مسئولان حمایت‌های لازم از مؤسسات قرآنی صورت بگیرد می‌توان کلاس‌های آموزشی در سطوح بالاتر را رایگان برگزار کرد و با این اقدام قرآن‌آموزان بیشتری جذب مؤسسات قرآنی خواهند شد.
یعقوب پور با بیان اینکه مؤسسات قرآنی از کمبود اعتبارات مالی و نبود حمایت کافی رنج می‌برندگفت: مسئولان با حمایت مادی و معنوی خود می‌توانند در جذب نوجوانان در زمینه‌های قرآنی موثر باشند.
مسئول موسسه قرآنی محبان اهل بیت (ع) در پایان با بیان اینکه باید تمام توان خود را برای آموزش نسل کودک و خردسال انجام دهیم، تصریح کرد: نونهالان و خردسالان مانند لوح‌های پاکی هستند که آموزش قرآن به آنها باعث خواهد شد تا جامعه آینده با فرهنگ قرآنی شکل بگیرد و این یک حرکت بزرگ محسوب می‌شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا