سیاسی

قول های”نوبخت” و سازمان برنامه و بودجه برای پروژه جاده قاین بیرجند عملیاتی نشد

به گزارش نسیم قائن ، فرهاد فلاحتی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه بررسی مشکلات پیمانکاران شرکت های راهسازی گفت: پیگیری های زیادی برای مطالبات و حل مشکلات جاده قاین بیرجند با وزیر وآقای نوبخت و مسئولین کشوری و استانی داشته ایم .
وی افزود:اعتبارات قطره چکانی هم که تاکنون به شرکت ها رسیده است به دلیل چالش هایی بوده است که در تهران داشته ایم .
نماینده مردم قاینات و زیرکوه به قول آقای نوبخت وتعهد سازمان برنامه و بودجه اشاره کرد وگفت: ایشان در سال۹۶ قول ۸۰ میلیارد تومان اعتبار برای جاده قاین – بیرجند را دادند ودستورات ایشان را هم داریم اما متاسفانه دست همه را در حنا گذاشتند .
وی افزود: در حال حاضر نیز تنها مشکلی که داریم عدم تعهد سازمان برنامه و بودجه وشخص آقای نوبخت است.
فلاحتی با بیان این که مشکل حل شدنی است و راههای برای انجام شدن داریم و به دنبال آن هستیم گفت: درزمینه مشکلات جاده قاین بیرجند جلسات متعددی با وزیرراه و شهرسازی و معاونین ایشان و هم چنین با آقای نوبخت داشته ایم و دستورات محکمی هم داده شده است و کلیه طلب کاریها و بدهی ها احصا شده است و دستور هم داده شده وسازمان برنامه و بودجه متاسفانه قول خود را محقق نکرده است.
وی از پیگیری های انجام شده به اتفاق سایر نمایندگان استان و همچنین نمایندگان خواف و گناباد اشاره کرد و گفت: از اعتبارات در اختیار نمایندگان برای راه مبالغی تخصیص داده شده است اما این مقادیر در برابر مطالبات میلیاردی شرکت ها دیده نمی شود .
وی به طرح آزاد راه جاده قاین بیرجند اشاره کرد و گفت: مناقصات آن هم برگزار شد و نقشه و مشاور هم تعیین شد اما به دلیل مسئله اصلی که همان اعتبار است این طرح هنوز اجرایی نشده است.
وی به پیمانکاران قول داد مسئله را مجددا از طریق سازمان برنامه و بودجه پیگیری خواهد کرد وابراز امیدواروی کرد سال ۹۷ سال پرجنب وجوشی برای راهسازی در استان خراسان جنوبی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا