سیاسی

قلب وتفکر جوانان در تیررس دشمن/ بسیج وسپاه دوافتخار شجره طیبه انقلاب اسلامی/ اروپادر دشمنی دست کمی از آمریکا ندارد

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام وزیری امام جمعه سابق شهر کلن آلمان و نماینده مقام معظم رهبری در امور سوریه در جمع بسیجیان شهرستان قاین در همایش ۵آذر بیان داشت:۵آذر سالروز تاسیس یکی از مبارک ترین وفرخنده آمیز ترین نهادهایی است که به یک شجره طیبه مثمره بسیج تبدیل شده است .
وی بابیان این که کیان اسلام ونهال نوپای نظام اسلامی وتوکل به اسلام ناب حسینی در دنیا مواجه با خطرات جدیدی است گفت:استکبار جهانی در قالب ها وشکل های نوین به مبارزه با این موارد اقدام کرده است.
حجت الاسلام وزیری با اشاره به آیه ۴۵سوره انفال گفت:خداوند دراین آیات دستوراتی را داده است که باید آویزه گوش مردم ومومنین باشد .
وی ادامه داد:دراین آیات خطاب به مومنین ومردم آمده است همواره در مبارزه با دشمن ودر مصاف با دشمن هستید وبدانید که الان هم در تیررس دشمن هستیدوبرای این که موردهدف دشمن قرار بگیرید سخت مورد تشویق وتهدید او قرار گرفته ومی گیرید اما با روش های جدید ومتدهای امروزی دشمنان شما قلب وتفکر واندیشه شمارا جوانان را هدف قرارداده اند.
حجت اسلام وزیری گفت:آنها می خواهند دختروپسر شیعی ما از راه امامان واز مسیر نورانی امام مسلمین ذره ای فاصله بگیرند
وی خطاب به خانواده ها گفت:دشمن در خانه وکاشانه ما نفوذکرده و جوانان ما را تحت تاثیر خود قرارداده است وآینده این جامعه چیزی جزذلت نخواهد بود.ولذا والدین باید بیدار باشند .
امام جمعه سابق شهر کلن گفت:دشمن دغدغه جوان مارا ندارد وفقط می خواهد آنهارا از تفکر وفکر جامعه اسلامی دور کند.ولذا برای استهاله فکری ما نقشه کشیده است و باید راه انقلاب وامام را باتمام قوت ادامه دهید وکاری نکنید که دشمن شاد شود
وی بر پررنگ برگزارکردن نمازجمعه ها،حضور در مراسمات معنوی ومذهبی وراهپیماییها با حضور همه اقشار مردم تاکید کرد وگفت: دشمن از تکبیر ما مسلمانان واهمه دارد ویاد خدا طرد مستمر دشمن است وباید حضور داشته باشید تا دشمن این حضور را ببیند .
وی خطاب به مسئولین شهرستان گفت: بخشی از دستورات تئوری قرآنی استارت آن دست شماست وفقط به دست سپاه وبسیج تنها نیست.
وی ادامه داد: بسیج وسپاه دوافتخار ودو میوه شیرین وماندگار شجره طیبه انقلاب اسلامی و ولایت است وبخشی از کار دست سپاه وبسیج است وشما مسئولین اجرایی واداری باید بستر این کار را فراهم کنید تا دختران وپسران در دام فتنه های دشمن نیفتید .
حجت الاسلام وزیری با اشاره به شکست داعش گفت: تصور نکنید که با نابودی داعش درسوریه وعراق ،دیگرشجره خبیثه داعش تمام شده است بلکه این دشمنان در لیبی وشمال آفریقا وبعضی از کشور های خلیج فارس ویمن و.. هنوز جولان می دهند وخیال نکنید که داعش منقرض شده است بلکه تفکر داعش هنوز وجود دارد وبرای مبارزه با انقلاب اسلامی در جای جای جهان نیرو تربیت می کنند.
امام جمعه سابق کلن آلمان درادامه با بیان این که استقامت ومقاومت از دیگر پیام های سوره انفال است،گفت: مقاومت در راه خدا فقط مایه پیروزی در مقابل دشمن نیست وعلاوه بر پیروزی نظامی در عرصه های فرهنگی،اقتصادی،اجتماعی و… هم می تواند مایه پیروزی باشد.
حجت السلام وزیری در بخش دیگری از سخنان خود به موفقیت های ایران اسلامی اشاره کرد وگفت:ملت ما در زمانی که دستش خالی تر از الان بود پوزه آمریکارا به خاک مالاند والان که نزدیک ۴دهه گذشته است ،دشمنان بدانندکه سلاح وتوان ونیروی دفاعی وقدرت موشکی سپاه وارتش ما بیش از آن چیزی است که می شنوید وعصبانی بمان ودر این عصبانیت برای همیشه بسوز.
وی ادامه داد:دست برتر دنیا به لطف خدا برای ماست واگر این را باور دارید بدانید که مذاکره یعنی یک چیز گرفتن ویک چیز دادن وای ایرانی آیادشمن دراین مذاکره به شما چیزی خواهد داد؟آیادشمن به وعده هایی که داده است عمل کرده است؟درحالی که برخی می گویند مادر قضیه برجام به اروپا اعتماد داریم ولی دیدیدکه مکرون رئیس جمهور فرانسه با یک تلفن با ترامپ گفت: ایران را باید به پذیرش محدود کردن قدرت موشکی وادار کنیم وآیابه این افراد اعتماد دارید؟
حجت السلام وزیری تصریح کرد؛همه ناظران سیاسی معتقدند اگر روزی در بحث برجام بین ایران وآمریکا اختلاف شدیدتری ویا جنگ رخ به رخ روی دهد یقین بدانید اتحادیه اروپا طرف آمریکارا خواهد گرفت .
وی با اشاره به سخنی از رهبری گفت:مقام معظم رهبری حدود ۲سال پیش فرمودند ۲۵سال آینده اسرائیلی وجود نخواهد داشت وجمله دیگر رهبری این است که قدرت موشکی داریم وقدرتش را افزایش می دهیم وهرجا که نیاز باشد ابراز اندام خواهیم کرد
وی گفت:در حال حاضر از ما می خواهند که قدرت موشکی خودرا پایین بیاوریم واز طرفی آل سعود با حمله موشکی مردم را به خاک وخون می کشد .ودشمنان بدانند که از این خبرها نخواهد بود که ایران اسلامی قدرت موشکی خودرا پایین بیاورد.
امام جمعه سابق کلن در بخش پایانی سخنان خود به ویژگی ها وخصایص یک بسیجی اشاره کرد وگفت:یک بسیجی باید بصیرت وتشخیص باطل از حق را داشته باشد .
وی مجاهد فی سبیل الله بودن را از دیگر ویژگی های بسیجی برشمرد وگفت:این مجاهد یک روز مدافع حرم می شود ویک روز در راهپیمایی روز قدس وبیست ودوم بهمن وروز بسیج مستضعفین حضور می یابد
حجت الاسلام وزیری ادامه داد:دشمن شناسی از دیگر ویژگی های یک بسیجی است ویقین بدانید اروپا هم در دشمنی دست کمی از آمریکا ندارد
این مقام مسئول وفاداری به آرمانهای اسلام وانقلاب را از دیگر خصایص بسیجیان برشمرد و گفت:مطمئن باشید که وفاداری ،دل امام زمان را خشنود می کند وبسیجی یعنی جان برکف وعاشق و دشمن شکار ودشمن شناس وامروز شما باید در عمل وفاداری وپایبندی به اصول وآرمانهای انقلاب اسلامی را ثابت کنید.
برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاینات نیز دراین همایش ضمن تقدیر وتشکر از حضور سازمان یافته بسیجیان شهرستان قاین در همایش شکوه استقامت گفت: بسیج یادگار امام راحل است وبا تفکر حفظ دستاوردهای انقلاب اسلامی به بسیج آمده ایم وبسیج در هر عرصه ای آمادگی فداکاری دارد.
وی ادامه داد: دشمنان بدانند که تا بسیج زنده است اسلام وایران اسلامی زنده است .
برات زاده واقع نگری وآرمان گرایی وایمان گرایی وعقل گرایی وآزادی وآگاهی را ازارکان تفکر بسیج دانست وگفت: نیروهایی که با این تفکر وارد بسیج شده اند وپا در میدان مبارزه با دشمن گذاشته اند شکست ناپذیرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا