سیاسی

قاین نیازمند مدیری برای خدمت/ آموزش و پرورش فرصت آزمون و خطا ندارد

به گزارش نسیم قائن ، جمعی از فرهنگیان شهرستان قاین بیانیه ای را صادر کردند.
در این بیانیه آمده است:
سلام بر جامعه فرهنگی شهرستان قاینات
نشستیم و خاموش ماندیم تا دیگران برای ما شب نامه و روزنامه نوشتند.
سکوت کردیم تا مغرضان و به اصطلاح سیاسیونی که در سواحل دریای سیاسی منتظر گل آلود شدن دریا برای گرفتن ماهی هستند نشستند و ماهیگیری نمودند.
فرهنگی عمل نمودیم و مودبانه سکوت کردیم تا دست اندر کاران خطوط ارتباطی برایمان تکلیف تعیین نمایند.
تا بازنشستگانی که اوقات فراغتشان همانند بسیاری از افراد غیر فرهنگی به تفریحاتی پای کرسی گرم و سماور و منقل زغالی سپری می شود مطالب گرم و تهمت های ناروا بنویسند.
نشستیم تا به ۳۲ هزار از مردمان شهرمان ناسزا بگویند .نماینده ای که از جنس فرهنگیان این دیار است و برای سربلندی شهر و دیارمان پای دل مردمانش می نشیند را ناسزا و تهمت ناروا گفتند اما همه بدانند که این شیوه کسانی نیست که خود را به خدمتگزاران بی منت‌در دولت تدبیر و امید است شبیه می سازند.
به هوش باشیم که شهر و دیارمان اکنون به همدلی نیازمند است تا به اختلاف و تفرقه افکنی. برای رقم زدن سرنوشت ۲۴هزار دانش آموز مستعد این منطقه به عنوان یک معلم و دلسوز آینده این مرز و بوم فقط باید در کنار مسئولان دلسوز مان تمام بازی های سیاسی که صد البته موجب پس رفت پیشینه پر افتخار این دیار است باشیم.
متاسفیم برای کسانی که صلابت و پشتکار نماینده شهرشان را دخالت در امور نامربوط می خوانند و دل میسوزانند برای کسانی که در مقابل خواسته به حق مردم این دیار در بلاد دیگر از مسئولیتشان کناره گیری می کنند.
متاسفیم برای عده ای که رای نماینده و امام جمعه و دیگر نهادهای مربوطه که در متن آموزش و پرورش هستند را در انتخاب مدیر یک شهرستان غیر قابل تحمل می بینند ولی نظر افرادی که در حال حاضر هیچ ارتباطی بااین مساله ندارند راوحی منزل می خوانند.
ما نویسندگان این متن نه به طیف و گروه خاصی مربوط می شویم و نه برای شخص و افرادی خاص سنگ بر سینه میزنیم بلکه خواهان آنیم که به امید حق فردی به عنوان مدیر آموزش و پرورش این جامعه ی نیاز به خدمت، برگزیده شود.
که اولا تجربه و سابقه ی مدیریت داشته باشد و دوما مورد قبول جامعه ی فرهنگی باشد چرا که در حال حاضر آزمایش و خطا در نصب مدیریت ضربه ای مهلک بر فرهنگ این مرز و بوم خواهد بود.
جمع کثیری از فرهنگیان شهرستان قاینات
خاورستان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا