سیاسی

قاین قهرمان مسابقات کینگ‌بوکسینگ خراسان‌جنوبی

به گزارش نسیم قائن ، علیرضا مؤمنی اظهار داشت: دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ گرامیداشت یادواره سرداران و ۲ هزار شهید استان در سالن ذوالفقار کانون فرهنگی ورزشی بسیج جوانان بیرجند برگزار شد.
وی افزود: در این ماراتن استانی ۲۰ رزمی‌کار رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان در دو بخش بانوان و آقایان در رشته‌های استایل لایت کنتاکت، استایل لوکیک در رینگ و استایل سمی کنتاکت روی تاتامی با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیات ورزش‌های رزمی خراسان‌جنوبی تصریح کرد: در رده سنی نونهالان بخش آقایان دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ تیم شهرستان قاین با کسب ۶ مدال طلا، ۶ نشان نقره و ۶ برنز بر سکوی نخست ایستاد و تیم طبس نیز با کسب یک طلا و یک برنز نایب قهرمان شد.
مؤمنی خاطرنشان کرد: قاین با کسب ۷ طلا و ۳ نقره در رده سنی نوجوانان آقایان قهرمان شد، تیم دوم طبس با کسب ۴ نقره و ۳ برنز نایب قهرمانی را تصاحب کرد و تیم فردوس با کسب ۲ نشان برنز سوم شد.
وی یادآور شد: در رده سنی جوانان بخش آقایان این مسابقات تیم طبس با کسب ۳ طلا، یک نقره و ۲ برنز رتبه نخست را کسب کرد، فردوس با کسب یک نشان طلا و نقره در جایگاه دوم ایستاد و تیم بیرجند با کسب یک مدال طلا سوم شد.
رئیس هیات ورزش‌های رزمی خراسان‌جنوبی گفت: تیم شهرستان فردوس با کسب ۴ طلا، یک نقره و ۲ برنز در رده سنی بزرگسالان بخش آقایان رقابت‌ها بر سکوی نخست تکیه زد و بیرجند با کسب ۳ نشان طلا، ۵ نقره و۲ برنز نایب قهرمان شد.
مؤمنی اظهار داشت: درمجموع تیمی تمام رده‌های سنی بخش آقایان دوازدهمین دوره مسابقات کینگ‌بوکسینگ خراسان‌جنوبی شهرستان قاین با کسب ۱۴ مدال طلا، ۹مدال نقره ، و ۸ مدال برنز حائز رتبه نخست شد، فردوس با کسب ۵ مدال طلا، ۲ مدال نقره و ۴مدال برنز نایب قهرمان شد و بیرجند با کسب ۴ طلا، ۵ نقره و ۶ برنز در جایگاه سوم ایستاد.
وی افزود: در رده سنی نونهالان بخش بانوان دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ خراسان‌جنوبی تیم طبس با کسب یک مدال طلا، ۲ نقره و ۲برنز قهرمان شد، بیرجند با کسب یک مدال طلا و ۲ نقره نایب قهرمان شد و قاین نیز با کسب یک نشان طلا و برنز رتبه سوم را از آن خود کرد.
رئیس هیات ورزش‌های رزمی خراسان‌جنوبی یادآور شد: در رده سنی نوجوانان بخش بانوان این ماراتن استانی شهرستان فردوس با کسب یک نشان طلا بر سکوی نخست قرار گرفت، تیم قاین با یک مدال طلا و اختلاف امتیاز نایب قهرمان شد و طبس با کسب ۲ گردن‌آویز نقره سوم شد.
مؤمنی خاطرنشان کرد: در رده سنی جوانان بخش بانوان این مسابقات شهرستان بیرجند با کسب ۲نشان طلا و ۲ نقره قهرمان شد، قاین با کسب یک مدال طلا و ۲ برنز نایب قهرمان شد و فردوس با یک طلا در جایگاه سوم ایستاد.
وی اظهار داشت: در رده سنی بزرگسالان این ماراتن استانی تیم شهرستان فردوس با کسب ۳ نشان طلا، ۲نقره و ۲ برنز قهرمان شد، طبس با کسب ۲مدال طلا و ۳نقره نایب قهرمانی را به خانه برد و بیرجند با کسب ۲نشان طلا و ۲ نقره در جایگاه سوم قرار گرفت.
این مقام مسؤول گفت: در بخش بانوان دوازدهمین دوره مسابقات قهرمانی کیک‌بوکسینگ خراسان‌جنوبی شهرستان بیرجند با کسب ۵ مدال طلا و ۶ نقره بر سکوی نخست ایستاد، فردوس با کسب ۵مدال طلا، ۲نقره و ۲ برنز نایب قهرمان شد و طبس با کسب ۳مدال طلا، ۷نقره و ۲ برنز رتبه سوم را بدست آورد.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا