سیاسی

قاینات میزبان مسابقات لیگ جوانان هندبال کشور/حضور بیش از هزار ورزشکار دراین مسابقات

به گزارش نسیم قائن ، کهن ترابی در نشست خبری برگزاری مسابقات هندبال کشوری به میزبانی شهرستان قاین که باحضور اصحاب رسانه و مطبوعات شهرستان در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد گفت: معتقدیم برگزاری مسابقات مختلف ورزشی به میزبانی شهرستان، فرصت بسیار مناسبی برای معرفی هرچه بیشتر شهرستان قاینات در سطح کشور است.
وی افزود: قاینات استعداد ها و نیروی انسانی مستعد و توانمندی در حوزه های مختلف ورزشی دارد که این مهم را ورزشکاران شهرستان در چند سال گذشته بصورت عملی با کسب مدال های برتر مسابقات مختلف در سطح استانی، کشوری و بین المللی از خودنشان داده اند.
کهن ترابی اظهارداشت: ازابتدای مسئولیت به حوزه ورزش و جوانان و فراهم نمودن زیرساخت های لازم برای این حوزه توجه و عنایت ویژه ای داشته و داریم و تا کنون اعتبارات بسیار خوبی برای فراهم نمودن زیرساخت های لازم به این حوزه اختصاص داده ایم.
فرماندار در پایان با اشاره به اینکه طبیعی است که در شهرستان های کوچک یک سری مسائل و مشکلاتی در جریان برگزاری مسابقات کشوری وجود داشته باشد. ولی شهرستان قاینات در چند سال گذشته بنا به گفته مسئولین فدراسیون قوی ترین مردان ایران، در عمل نشان داده است که می تواند میزبان بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در سطح استان و حتی کشور باشد. لذا در خصوص برگزاری مسابقات هندبال جوانان کشوری به میزبانی این شهرستان ضمن اینکه هماهنگی های لازم با کلیه دستگاه های اجرایی و سمن ها به جهت هرچه بهتر برگزار کردن این دوره از مسابقات به میزبانی شهرستان قاینات صورت گرفته، این شهرستان آمادگی کامل جهت برگزار نمودن این دوره از مسابقات را دارد.
در این نشست شریعتی فر رئیس هیأت هندبال خراسان جنوبی، خاطرنشان کرد: با بررسی که با حضور نماینده فدراسیون هندبال کشورانجام دادیم و با توجه به فراهم شدن مقدمات برگزاری این دوره از مسابقات به میزبانی شهرستان قاینات، متوجه شدیم که این شهرستان شایستگی و آمادگی برگزاری مسابقات مختلف ورزشی را دارا می باشد.
وی افزود: داشتن سه سالن استاندارد برگزاری مسابقات در یک شهرستان کوچک نشان از توان این شهرستان در برنامه های ورزشی است .
شریعتی درادامه گفت: به جد می توان این دوره از مسابقات را یکی از بزرگترین رویدادهای ورزشی استان دانست که به میزبانی شهرستان قاینات برگزار می شود وجای بسی خوشحالی است که فدراسیون هندبال کشور با وجود این که بسیاری از شهرهای بزرگ ومراکز استانها متقاضی درخواست برگزاری مسابقات را داشتند اما با میزبانی شهرستان قاینات موافقت شد.
قطبی رئیس تربیت بدنی شهرستان نیز با بیان این که تیم هندبال شهرستان قاینات از فردا تمرینات خودرا برای آمادگی دراین مسابقات شروع خواهد کرد گفت: با هماهنگی های صورت گرفته امکانات لازم برای برگزاری این مسابقات فراهم شده است وبا وجود این که شهرستان قاینات امکانات زیادی ندارد اما اسکان رایگان برای کلیه تیم ها وداوران ومسئواین فراهم شده است ودراین زمینه مشکلی وجود ندارد.
وی افزود:مسابقات هندبال جوانان کشوری به میزبانی شهرستان قاینات با حضور حدود۱۰۰۰ورزشکارودست اندرکاران وداوران وعوامل اجرائی از ۱۷تا۲۵شهریور ماه به میزبانی قاین برگزار خواهد شد.
قطبی گفت: تاکنون ۴۳تیم برای حضور در این مسابقات اعلام آمادگی کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا