سیاسی

قاینات باید به قطب درمان استان تبدیل شود

به گزارش نسیم قائن ، پیش از ظهر امروز آیین کلنگ زنی بیمارستان ۱۲۰ تخوابی قاین با حضور دکتر جان بابایی معاون درمان وزارت بهداشت و درمان در محل بیمارستان فعلی قاین به زمین زده شد .
در حاشیه کلنگ زنی بیمارستان دوم قاین جان بابایی اظهار کرد: فاز دوم بیمارستان قاین با ۱۲۰ تخت خواب امروز کلنگ زنی شد وهمچنین بخش تصویر برداری بیمارستان قاینات به زودی ارتقا خواهد یافت.
وی گفت: یکی از شهرستانهایی که راه اندازی MRI برای آن در نظر گرفته شده است منطقه قاینات است که در لیست خرید وزارت قرار دارد و امیدواریم که به زودی بتوانیم دستگاه را وارد کنیم.
جان بابایی افزود: از دیگر نیاز های بیمارستان دستگاه دیالیز است که اقدامات واردات آن انجام شده است و به محض ورود تحویل و کمبود تخت دیالیز در شهرستان نیز جبران خواهد شد.
وی در خصوص شرایط ماندگاری و اقامت پزشکان نیز گفت: این امر نیز به زودی محقق و شرایط برای ماندگاری پزشکان فراهم خواهد شد .
جان بابایی با ابراز امیدواری از این که قاینات باید به قطب درمان در استان تبدیل شود گفت:باید شرایطی فراهم شود که زمینه اعزام بیماران به استانهای مجاور و یا مرکز استان کمتر و شهرستان قاین به عنوان قطب درمان استان شناخته شود.
وی در خصوص توسعه دانشکده پرستاری گفت: طرح توسعه مراکز آموزشی در حوزه آموزش است و مصوبه شورای آموزش عالی را می خواهد و قطعا این موضوع را که خواسته نماینده و فرماندار و مردم قاینات است به همکاران منتقل خواهیم کرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا