سیاسی

قاینات،میزبان قویترین مردان ایران

به گزارش نسیم قائن ، محمد امین محمدپرست در گفت و گو با ایسنا، اظهارداشت: مسابقات قوی‌ترین مردان ایران برای دومین بار در دهه فجر امسال در خراسان جنوبی برگزار می‌شود.
وی افزود: با توجه به اینکه در شهرستان بیرجند اسپانسری برای این مسابقات جذب نشدوبنا به درخواست شرکت پسته امین‌زاده میزبانی این مسابقات به شهرستان قاینات واگذار شد.
رییس هیات بدنسازی خراسان جنوبی تصریح کرد: این مسابقات در وزن مثبت ۱۰۵ کیلوگرم برگزار می‌شود که از استان‌های سراسر کشور در این رقابت‌ها حضور خواهند داشت.
وی با اشاره به پخش تلویزیونی این رقابت‌ها بیان کرد: از شرکت کنندگان حاضر در رقابت‌ها ۳۰ نفر برای مسابقات قوی‌ترین مردان ایران انتخاب می‌شوند.
رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان یادآور شد: با توجه به اینکه این مسابقات برای هیات‌ها نفع مالی داشته ۸ استان متقاضی برگزاری این رقابت‌ها بودند که این دوره از مسابقات قویترین مردان ایران به خراسان جنوبی داده شد.
محمدپرست تصریح کرد: با توجه به حضور ورزشکارن در سال گذشته در این رقابت‌ها حضور حدود ۳۰۰ نفر پیش بینی شده‌ که برای تمامی این افراد در بحث خوابگاه و غذا تدابیر لازم اندیشیده شده‌ است.
وی با اشاره به اینکه جوایز نفیسی به برگزیدگان این دوره در نظر گرفته شده است، خاطر نشان کرد: به نفرات اول تا ششم این رقابت‌ها جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا