سیاسی

قاچاقچی دارو در “قاین” دستگیر شد

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ”مجید شجاع”اظهار داشت : با دریافت خبری مبنی بر توزیع گسترده قرص و شربت قاچاق توسط افراد غیر بومی در شهرستان قاین ،شناسایی و دستگیری عاملان توزیع داروی قاچاق در دستور کار مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت .
وی بیان داشت:با انجام اقدامات اطلاعاتی مشخص شد فردی با یک دستگاه پراید مشکی توزیع دارو در سطح شهر را انجام می دهد که خودروی مذکور در شهرک ولی عصر قاین مشاهده شد و مأموران به راننده خودرو دستور ایست دادند و متهم که قصد فرار از دست مأموران را داشت با واکنش سریع پلیس دستگیر شد و خودروی وی بازرسی شد .
سرهنگ “شجاع” ادامه داد : در بازرسی از خودرو ۲۳۰ عدد قرص متادون قاچاق و ۵۰۰سی سی شربت متادون کشف شد که نامبرده به ستاد مبارزه با مواد مخدر منتقل و بازجویی از وی آغاز شد .
وی گفت : متهم در بازجویی اظهار داشت در شهر قاین زندگی نمی کنم و از دادن آدرس محل سکونت خود امتناع می کرد ولی در تحقیقات پلیس مشخص شد تماس های مکرر و پیامک های زیادی برای متهم ارسال شده است و درخواست داروی قاچاق داشته اند و متهم در چند مکان مختلف جهت توزیع قرص و شربت مشاهده شده است .
وی اضافه کرد :با هماهنگی مقام قضائی محل های تردد متهم شناسایی و بازرسی شد که در یکی از این مکان ها که محل سکونت اصلی متهم بود تعداد ۶۰۰ عدد انواع قرص و داروی قاچاق کشف شد .
سرهنگ شجاع تصریح کرد : درمجموع عملیات دستگیری قاچاقچی دارو در شهرستان قاین ۸۳۰ عدد انواع قرص قاچاق و ۱۲۰۰ سی سی شربت متادون کشف شد و متهم دستگیر شده جهت سیر مراجل قانونی به دادسرا اعزام شد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا