سیاسی

فیش های حقوقی چندده میلیونی مدیران راه تحقق اقتصاد مقاومتی نیست

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام مرتضائی نیاامام جمعه زیرکوه در خطبه های نمازجمعه شهرستان زیرکوه با تبریک ایام شعبانیه گفت:تکلیف منتظران ظهور، حاکم کردن عدالت در جامعه است .
وی با اشاره به روز ولادت امام زمان (عج)ونامگذاری این روز به نام سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهارداشت: مسئولیت سربازان گمنام در کشور تعیین کننده است ومقام معظم رهبری نیز وزارت اطلاعات را قلب و چشم بینای کشور و پایگاه عظیم مبارزه و جهادی می نامند.
امام جمعه زیرکوه در ادامه سخنان خود به شبهای برات اشاره کرد و گفت:مراسم برات که یکی از سنت های حسنه مردم منطقه ماست برای زنده کردن یاد گذشتگان ما و قرائت فاتحه ای برای شادی روحشان است و بایستی اسرافهای این روز را ساماندهی و مدیریت کرد .
امام جمعه زیرکوه با اشاره به سالروزپیروزی فتح خرمشهر وروز مقاومت ، ایثار و پیروزی ملت ایران گفت : فتح خرمشهر قدرت اسلام را به جهانیان نشان داد و این فتح بزرگ باعث شد دشمنان و استکبار حساب کار خوشان را بکنند .
وی به آغاز محاصره اقتصادی جمهوری اسلامی ایران از سوی آمریکا در سال ۱۳۵۹ اشاره کرد و گفت : دشمنان و در راس آنها آمریکا فکر می کردند که ملت ما تسلیم خواهد شد و زیر بار ظلم خواهد رفت، ولی آنها نمی دانند که ملت ایران زیر بار ظلم و استکبار نمی رود و از هیچ تحریمی نمی ترسند .
حجت الاسلام مرتضائی نیا با بیان اینکه تا وقتی نگاه ما به دهان بیگانگان باشد هیچ مشکلی حل نمی شود ، خاطر نشان کرد : مسئولین بدانند تنها راه مقابله و عبور از تحریم ها و برطرف شدن مشکلات عمل به اقتصاد مقاومتی است .
امام جمعه زیرکوه با اشاره به آغاز فعالیت مجلس دهم درهفته آتی گفت:آنچه ما از نمایندگان منتخب می خواهیم این است که نمایندگان از مردم و نیازهای ضروری آنها غافل نشوند و از مصالح و منافع این نظام مقدس فراموش نکنند .
وی در ادامه سخنان خود تصریح کرد : بهائیت نه دین است ، نه مذهب و نه آئین ، بلکه فرقه ای ضاله است که زیر دست انگلیسی هاست و ما هر گونه حمایت از این فرقه ضاله را محکوم می کنیم .
حجت الاسلام مرتضائی نیا همچنین به ماجراهای فیش های حقوقی چند ده میلیونی برخی از مسئولین در فضای مجازی اشاره کرد و گفت : تحقق شعار اقتصاد مقاومتی با مدیریت جهادی امکان پذیر است و مدیریت جهادی را در فیش های حقوقی نباید دنبال کرد .
وی افزود : مدیران ما باید باور کنند که در یک جنگ و محاصره اقتصادی تمام عیار هستیم و مسئولین نظارتی باید نظارت خود را در این راستا بالا ببرند و باید عدالت برقرار شود ، چرا که این فیش ها راه تحقق اقتصاد مقاومتی نیست .
امام جمعه زیرکوه در پایان از مردم خواست تا ضمن حضوردرمراسم جشن ولادت امام زمان(عج)در مهدیه حاجی آباد نسبت به فضاسازی سطح شهر وسردرب منازل ومغازه های شهر اقدام نمایند وجشن های باشکوه ودرشأن اما زمان(عج)برگزار نمایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا