سیاسی

فعالیت آزانس‌های اینترنتی در گچساران غیرقانونی است

به گزارش نسیم قائن ، سید نوید حسینی اظهار داشت: nv چند روز اخیر افراد و یا شرکت‌هایی با تبلیغات زیاد در فضای مجازی اقدام به راه اندازی آژانس‌های مسافربری و باربری اینترنتی در گچساران کرده‌اند.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه هیچ گونه مجوزی از سوی شورای ترافیک شهرستان و سازمان اتوبوسرانی گچساران صادر نشده، فعالیت‌ آژانس‌ها مسافربری و باربری اینترنتی در این شهرستان غیر قانونی است.
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی گچساران ابراز کرد: در ماه گذشته چندین تقاضا برای راه اندازی تاکسی اینترنتی به سازمان اتوبوسرانی ارائه که در شورای ترافیک مطرح و با توجه به اینکه تعداد تاکسی، تاکسی بیسیم و آژانس‌های ثابت شهری در شهر به اندازه کافی وجود دارد، این تقاضاها رد شدند.
حسینی با تاکید بر اینکه شورای ترافیک گچساران به این نتیجه رسیده که ضرورتی برای راه اندازی آژانس‌های اینترنتی وجود ندارد، افزود: یکی از دلایل رد تقاضاهای دایر شدن آژانس‌های اینترنتی عدم نظارت کافی بوده است.
وی تاکید کرد: سازمان اتوبوسرانی گچساران نسبت به پیگیری قضایی از سوی مراجع ذیصلاح اقدام می‌کند و از شهروندان گچسارانی تقاضا می‌شود فریب تبلیغات فضای مجازی را نخورند و به محض مشاهده، سازمان تاکسیرانی را اطلاع دهند.
انتهای پیام/
منبع :تسنیم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا